Zamknij

Marcin Najman krytykuje działania polskiego rządu. Mocne słowa pięściarza

28.03.2020 15:22
Najman krytykuje polski rząd
fot. YouTube/Fame MMA 6

Marcin Najman w sobotę weźmie udział w gali Fame MMA 6, w której jego przeciwnikiem będzie Piotrem Piechowiakiem. Jednocześnie pięściarz skrytykował działania polskiego rządu w związku z pandemią koronawirusa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pandemia koronawirusa sparaliżowała rozgrywki sportowe, ale nie Fame MMA. Organizatorzy szóstej edycji gali wymierzyli wojnę zarazie i chcą pokazać, że nie dadzą się nakazom WHO i władz państwowych, będąc ponad tym. Jednak włodarze Fame MMA wykazując się odrobiną wyrozumiałości, zdecydowali o tym, że walki odbędą się bez udziału publiczności, a gala stanie się telewizyjnym show.

Fame MMA 6: Transmisja PPV i STREAM online. Gdzie obejrzeć galę?

W jednej z walk zabójczy pojedynek stoczy Marcin Najman, który stanie oko w oko z Piotrem Piechowiakiem. „El Testosteron” chcąc postraszyć „Bestię” wrzucił do sieci nagranie, w którym pokazał, jak trenuje przed walką. Poza tym, 41-latek w rozmowie z „Super Expressem” uderzył w polski rząd i jego działania na rzecz pandemii koronawirusa.

- Co do tych obostrzeń, to w moim przekonaniu one są po prostu niezgodne z konstytucją w świetle tego, że nie mamy wprowadzonego stanu wyjątkowego. Ja nie wiem, jak to będzie dalej funkcjonowało, ale uważam, że gdzieś została przekroczona granica, wprowadzając te obostrzenia. Żeby nie okazało się za chwilę, że dużo więcej osób będzie ginęło przez samobójstwa niż od koronawirusa – mówił z niepokojem zawodnik.

Fame MMA 6: Kiedy i o której GODZINIE walka Najman vs Bestia?

Gala Fame MMA 6 odbędzie się w sobotę, 28 marca. Relację na żywo będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

Koronawirus w Polsce – najnowsze dane, co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/se.pl