Zamknij

Marcin Najman (znowu) kończy karierę. I ogłasza pożegnalną walka [WIDEO]

05.04.2020 21:00
Marcin Najman kończy karierę
fot. YouTube

Marcin Najman ogłosił zakończenie sportowej kariery. Jednocześnie zapowiedział jeszcze jedną pożegnalną walkę, która prawdopodobnie odbędzie się na jesiennej gali Fame MMA.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Decyzja "El Testosterona" jest ściśle związana z jego porażką na gali Fame MMA 6 z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Najman padł na deski po zaledwie 20 sekundach.

- Dałem się trafić lewym sierpowym. Jeżeli nie widzę już ciosów, to znaczy, że refleks nie ten. I pomimo tego, że byłem bardzo dobrze przygotowany do tej walki, to jednak znak i sygnał, że trzeba kończyć - mówi częstochowianin na nagraniu zamieszczonym w serwisie YouTube.

Ogłaszając zakończenie kariery Najman, w swoim stylu, zapowiedział... kolejną walkę. - Wrócę na jedną walkę. Robię to dla was, po tym jak otrzymałem ponad trzy tysiące wiadomości na Instagramie, które zachęcały mnie i motywowały do tego powrotu - podkreśla i dodaje, że bez względu na wynik decyzji nie zmieni.

Najman vs Don Kasjo w Fame MMA?

Przed kilkoma dniami Najman wyznał, że chciałby się jeszcze zmierzyć z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim (3-0).

"El Testostern", były mistrz Europy w kickboxingu, już parę razy ogłaszał zakończenie kariery, ale kilka godzin później zmieniał zdanie. Miał odejść po wygranej walce, ale gdy ona nadeszła po starciu z "Bonusem BGC", z tej zapowiedzi się nie wywiązał. Ciekawe, czy teraz dotrzyma słowa.

RadioZET.pl