Zamknij

Marcin Najman ekspertem w TVP Info: Znam Gołotę, a on Trumpa

09.11.2020 16:08
Marcin Najman
fot. kadr z wideo

Marcin Najman opowiedział w TVP Info o wyborach prezydenckich w USA. - To, co się dzieje w mediach amerykańskich, jest dla mnie nie do przyjęcia. Ja nie twierdzę, że Joe Biden nie zostanie prezydentem USA, ale poczekam, aż ogłosi to amerykański Sąd Najwyższy, bo ilość nieprawidłowości jest bardzo duża – mówił na antenie zawodnik MMA.

Marcin Najman był gościem na antenie TVP Info, gdzie skomentował wyniki wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Ostatecznie zwyciężył Joe Biden, który otrzymał 290 głosów elektorskich, a Donald Trump tylko 214. Mimo to obecny prezydent USA nie może pogodzić się z porażką, zarzucając rywalowi oszustwo.

Wybory prezydenckie w USA odbiły się szerokim echem także w Polsce. Na antenie TVP Info pojawił się Marcin Najman, który także skomentował wyniki wyborów.

- To, co się dzieje w mediach amerykańskich, jest dla mnie nie do przyjęcia. Ja nie twierdzę, że Joe Biden nie zostanie prezydentem USA, ale poczekam, aż ogłosi to amerykański Sąd Najwyższy, bo liczba nieprawidłowości jest bardzo duża – zaczął były pięściarz.

Marcin Najman o wyborach w USA na antenie TVP Info

Absurdalny wpis Marcina Najmana. Mówi o "atakach na kościoły" 

- Donald Trump byłby najlepszą opcją dla Polski. Zniósł wizy dla Polaków, a wcześniejsi prezydenci amerykańscy to zapowiadali. Donald Trump nazywany jest nieobliczalnym, a on pierwszy od wielu, wielu, wielu kadencji nie wprowadził USA na nową ścieżkę wojenną, nie wywołał żadnej nowej wojny – kontynuował.

Następnie Najman opowiedział o znajomości Andrzeja Gołoty z Donaldem Trumpem.

Marcin Najman do Szymona Hołowni: Dziewczyny chcą, abyś wypie***lał

- Ja znam bardzo dobrze Andrzeja Gołotę, który zna bardzo dobrze Donalda Trumpa. Kiedyś rozmawialiśmy o tej znajomości, pytałem, jaki prywatnie jest Trump, i mogę wam zaręczyć, że on na pewno nie odpuści. To, kto został prezydentem Stanów Zjednoczonych, nie jest rozstrzygnięte - zakończył.

RadioZET.pl/