Zamknij

Marcin Najman do Szymona Hołowni: Dziewczyny chcą, abyś wypie***lał

30.10.2020 09:03
Najman, Hołownia
fot. RadioZET.pl/Karol Cygal/Shutterstock.com

Marcin Najman jest bardzo aktywny ws. protestów przeciwko wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji. W ostatnim wpisie w mediach społecznościowych zwrócił się w tej kwestii do Szymona Hołowni. - Dziewczyny chcą, abyś wypie***lał - napisał.

Marcin Najman w ostatnich dniach dołączył do grupy, która "murem stoi" za Kościołem. Zawodnik Fame MMA kilkukrotnie pojawiał się na Jasnej Górze, gdzie bronił Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej. Relacje ze swoich działań zamieszczał w mediach społecznościowych.

Najman, który jako jeden z nielicznych sportowców publicznie zabierających głos w sprawie popiera wyrok Trybunału Konstytucyjnego, na swoim profilu na Instagramie przekazał też wiadomość do Hołowni. - Szymon, nie wiem czy to ważne, ale dziewczyny chcą abyś wypie***lał... Damy - napisał.

Szymon Hołownia i Strajk Kobiet

Szymon Hołownia poparł Strajk Kobiet i skrytykował wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego. - Pan dla swojej obsesji chce utopić nas, ale nie siebie, w naszej własnej krwi. Jest pan opętany władzą. Człowiek, który ma odpowiadać za bezpieczeństwo i spokój wypowiada Polakom wojnę - zwracał się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Poparcie Hołowni nie do końca spodobało się organizatorkom protestu. - Czy ktoś mógłby od nas powiedzieć panu Hołowni, żeby wypie***lał?. Bo my robimy rewolucję i nie mamy czasu zajmować się każdym politycznym palantem chętnym do powiezienia się na nas - wpis o takiej treści pojawił się na oficjalnym koncie Strajku Kobiet na Twitterze.

- Jak można być takim kłamcą i tak cynicznie wykorzystywać strajk i rzesze kobiet? Pan nigdy nie był z nami. Ma pan jasny pogląd - aborcję uważa ze zabójstwo. Serio, na plecach kobiet chce pan robić politykę? Straszne - w ten spośród do Hołowni zwróciła się natomiast posłanka Joanna Scheuring-Wielgus.

W kolejnych wpisach Hołownia i organizatorka strajku Marta Lempart doszli do porozumienia. Padły przeprosiny i wulgarny wpis dotyczący polityka został usunięty.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/AN