Zamknij

Najman z zaskakującą propozycją. Chce zawalczyć z Mateuszem Borkiem

30.12.2021 11:45
Marcin Najman
fot. Youtube screen/Marcin Najman

Marcin Najman znowu zaskakuje. Tym razem chce zorganizować piątą edycję MMA VIP w Tajlandii, a do walki wyzwał Mateusza Borka. Propozycja wywołała burzę w internecie.

Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Po wznowieniu kariery wszedł do klatki z Ryszardem Dąbrowskim i szybko rozprawił się z przeciwnikiem. Po walce "El Testosteron" zapowiedział, że chciałby zmierzyć się ze Zbigniewem Bońkiem na następnej gali MMA VIP. Jak można było zakładać, były prezes PZPN-u nie odpowiedział na wyzwanie, przez co Najman zaczął szukać nowego rywala.

Padło na Mateusza Borka. Co więcej, właściciel MMA VIP chciałby zmierzyć się z dziennikarzem Kanału Sportowego w Tajlandii, gdzie miałoby być organizowane całe wydarzenie.

Najman wyzywa Borka do walki

Na dodatek polski zawodnik MMA na nagraniu wbija szpilę w Borka. - Jak myślicie, Mati Borek ma na tyle wielkie kopyto, aby do takiej potyczki przystąpić? Myślę, że wszystko zależy od cojones Borka, cojones, które wszyscy w Polsce zmuszeni byli obejrzeć. Decyzja należy do niego, to odważny facet, myślę, że powinien się zgodzić - mówił na swoim kanale na Youtubie.

Internautom nie spodobała się propozycja Najmana. W komentarzach pod opublikowanym filmikiem wylało się sporo krytycznych komentarzy. "Ktoś tu pomylił odwagę z odważnikiem", "Myślę, że tu nie chodzi o cojones a o to, że do pewnego poziomu nie warto się zniżać", "Człowieku, weź Ty się zastanów poważnie nad sobą..." - napisali.

RadioZET.pl/Marcin Najman