Zamknij

Marcin Najman broni Edyty Górniak. Zarzuca Bońkowi manipulację

15.11.2020 10:06
Marcin Najman i Edyta Górniak
fot. TRICOLORS/East News

Marcin Najman uderzył w Zbigniewa Bońka po jego komentarzu na temat kontrowersyjnej wypowiedzi Edyty Górniak w sprawie koronawirusa. Zawodnik MMA zarzucił prezesowi PZPN manipulację.

Marcin Najman jest aktywny w mediach społecznościowych, w których wyraża swoje poglądy na temat różnych wydarzeń, podobnie jak Zbigniew Boniek. Jeszcze kilka dni temu prezes PZPN zaczepiał zawodnika, wypominając mu błyskawiczne porażki w kilku pojedynkach. Oczywiście Najman nie pozostawał bierny na zaczepki. Wydaje się, że to nie koniec potyczki na słowa.

W ostatnim czasie były reprezentant Polski w piłce nożnej w rozmowie z WP Sportowymi Faktami odniósł się do kontrowersyjnych słów Edyty Górniak. Przypomnijmy, że artystka ujawniła, że ma wątpliwości co do pandemii koronawirusa i sama powiedziała, że „osoby leżące w szpitalach z koronawirusem są statystami”.

Marcin Najman zarzuca Bońkowi manipulację. Zawodnik stanął w obronie Edyty Górniak

- Mogę dać pani Edycie adresy włoskich cmentarzy, gdzie leżą moi znajomi, zmarli z powodu koronawirusa. Jest takie powiedzenie, że ktoś stracił okazję, żeby milczeć w jakiejś sprawie. Pani Górniak niestety ją straciła. Takie słowa nigdy nie powinny paść  - mówił Boniek.

Zobacz także

Komentarz prezesa PZPN nie przypadł do gustu Marcinowi Najmanowi, który zaczął bronić piosenkarki.

- I Ty Brutusie również przeciwko niej? Edyta Górniak niczego takiego nie mówiła. To manipulacja wyrwanych z kontekstu trzech wyrazów. Dramat – napisał na Twitterze.

Bez tytułu
fot. Twitter screen

RadioZET.pl/