Zamknij

Marcin Najman wznawia karierę. Zgodził się na walkę na gołe pięści

20.05.2021 14:40
Marcin Najman wznawia karierę. Zgodził się na walkę na gołe pięści
fot. Piotr Molecki/East News

Marcin Najman zmienił zdanie ws. kontynuowania kariery i zapowiedział powrót na kolejną walkę. Tym razem były bokser i zawodnik MMA wejdzie do ringu z Jackiem Murańskim, by stoczyć pojedynek na gołe pięści. - Zgodziłem się na twoje warunki. Walka bez przerw – zwrócił się Najman do swojego przyszłego rywala

  • Marcin Najman w kolejnej walce zmierzy się z Jackiem Murańskim
  • Walka Najman - Murański ma odbyć się bez rękawic i bez przerw między rundami
  • Data walki Najman - Murański nie została jeszcze ogłoszona

Marcin Najman swój powrót do ringu ogłosił w specjalnym wideo, w którym zwraca się do Jacka Murańskiego. Były bokser powalczy z Jackiem Murańskim, ojcem Mateusza – zawodnika Fame MMA 10.

Murański zwrócił na siebie uwagę mediów tuż przed Fame MMA 10. Ojciec Mateusza, zawodnika FM, był obecny na konferencjach prasowych i udzielał wielu wywiadów. Kibice szybko zaczęli domagać się walki z Najmanem. "El Testosteron" przyjął wyzwanie.

Marcin Najman wraca do ringu. Zgodził się na walkę na gołe pięści

- No i widzisz, Murański. Zgodziłem się na twoje warunki. Walka bez rękawic, z łokciami, bez przerw. Ty dostaniesz wp…..l w maksymalnie dwie minuty – prowokował Najman swojego rywala.

Najman w filmie wyzywał swojego rywala i nawiązywał do sytuacji z gali Fame MMA, dotyczącej syna Jacka Murańskiego – Mateusza. - Ty debilu skończony. Problem masz ty. Do ringu wejdzie z tobą syn, bo nikt inny nie zrobi sobie takiego obciachu. On cię nawet nie uniesie. Będzie cię wynosił zespół medyczny – podjudzał były bokser.

Póki co nie wiemy jeszcze, kiedy mogłoby dojść do walki Najman - Murański. Wszystko wskazuje jednak na to, że odbędzie się ona na gali federacji MMA-VIP.

RadioZET.pl