Zamknij

Marcin Dubiel zgaszony przez Damięckiego. Salwa śmiechu na widowni

19.10.2021 22:00
Marcin Dubiel zgaszony przez Damięckiego
fot. Kuba Wojewódzki/Instagram

Marcin Dubiel wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego. W czasie rozmowy z dziennikarzem Mateusz Damięcki pouczył YouTuber'a. Widownia zareagowała potężnym śmiechem.

Marcin Dubiel został zaproszony do programu Kuby Wojewódzkiego i wystąpi w najnowszym odcinku, który zostanie wyemitowany we wtorek 19 października. Obok niego pojawi się Mateusz Damięcki, który wcielił się w rolę głównego bohatera w filmie "Furioza".

Przed premierą w sieci pojawiła się zapowiedź najnowszego odcinka Kuby Wojewódzkiego. W opublikowanym fragmencie Dubiel opowiadał dziennikarzowi o tym, jak udział w Fame MMA odmienił jego życie.

Marcin Dubiel zaorany przez Mateusza Damięckiego. Widownia wybuchła śmiechem [WIDEO]

- To jest niesamowite, że te walki odmieniły moje życie. Odmieniły moją postać internetową, tym samym moje życie na co dzień, które jest uzależnione od tej postaci internetowej. Z jednej strony Mateusz mówił, że do swojej roli przygotowywał się półtorej roku - mówił. Nagle w słowo wszedł mu Mateusz Damięcki.

Marcin Dubiel gościem Kuby Wojewódzkiego. Kim jest? [Sylwetka]

- Nie, nie. nie półtorej. Powiedziałem półtora roku - zaznaczył aktor, który utarł nosa młodszemu koledze, wywołując wybuch śmiechu na widowni.

Fame MMA 12 - KARTA WALK. Kto walczy na gali?

Marcin Dubiel ma za sobą trzy walki w Fame MMA: w debiucie 21 listopada 2020 roku przegrał z Kacprem "Blonsky'm" Błońskim, a następnie pokonał Cezarego Nykiela i Wojciecha Przeździckiego.

RadioZET.pl