Zamknij

Marcin Dubiel gościem Kuby Wojewódzkiego. Kim jest? [Sylwetka]

19.10.2021 22:22
Marcin Dubiel u Kuby Wojewódzkiego
fot. Kuba Wojewódzki/Instagram

Marcin Dubiel - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego, który pojawi się w programie TVN we wtorek 19 października? Sylwetka Marcina Dubiela: kim jest, ilu ma fanów na Instagramie i YouTubie, czym się zajmuje, co robi? Sprawdź, kim jest Marcin Dubiel, gość w programie Kuby Wojewódzkiego.

  1. Kim jest Marcin Dubiel? Co o nim wiadomo? [Wiek, sylwetka, Instagram, YouTube]
  2. Marcin Dubiel w Fame MMA - walki

Marcin Dubiel będzie jednym z gości Kuby Wojewódzkiego w programie, który zostanie wyemitowany w stacji TVN we wtorek 19 października o godz. 22:35. Obok niego na kanapie zasiądzie główny bohater filmu "Furioza" Mateusz Damięcki.

"We wtorek u mnie człowiek, który przedawkował Internet i zaczął bić ludzi Marcin Dubiel oraz psychopata roku Mateusz Damięcki. WARTO" - tak swoje show zapowiedział Wojewódzki.

Kim jest Marcin Dubiel? Co o nim wiadomo? [Wiek, sylwetka, Instagram, YouTube]

Marcin Dubiel to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów i influencerów. Jego kanał na YouTubie, założony 24 grudnia 2014 roku, śledzi 1,7 miliona użytkowników, na Instagramie obserwuje go 2,3 miliona osób. 24 października będzie obchodził 26. urodziny.

To kontrowersyjna postać, która w swoich nagraniach wyśmiewa się z innych, mając również dystans do siebie. Ostatnio poprosił swoich fanów o zhejtowanie go, a filmik z ich prezentacji opublikował w Dniu Edukacji Narodowej.

Aktualnie spotyka się z inną influencerką Lexy Chaplin.

Marcin Dubiel w Fame MMA - walki

Marcin Dubiel znany jest również fanom freakowym sportów walki. Stoczył trzy pojedynki na galach Fame MMA: w debiucie 21 listopada 2020 roku przegrał z Kacprem "Blonsky'm" Błońskim, a następnie pokonał Cezarego Nykiela i Wojciecha Przeździckiego. Do tego ostatniego starcia przygotowywał się w ekspresowym tempie, gdyż został włączony do karty walk awaryjnie w miejsce kontuzjowanego Sylwestra Wardęgi.

RadioZET.pl