Zamknij

Mańkowski vs Parke: walka NA ŻYWO. Fame MMA 11 LIVE ONLINE w internecie

02.10.2021 20:59
Mańkowski vs Parke: walka na żywo
fot. Instagram/Fame MMA

Mańkowski vs Parke NA ŻYWO: W walce wieczoru gali Fame MMA 11 dojdzie do starcia dwóch gwiazd MMA. Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parkiem. Walka na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wyniki wszystkich pojedynków gali Fame MMA 11 już dziś od godziny 20.00.

  • Borys Mańkowski i Norman Parke zmierzą się w walce wieczoru gali Fame MMA 11
  • Walka Mańkowski - Parke odbędzie się w sobotę, 2 października. Będzie ostatnią na gali Fame MMA 11
  • Fame MMA 11 na żywo i walka Mańkowski vs Parke na sport.radiozet.pl

Fame MMA 11 stanie pod znakiem walki dwóch gwiazd znanych z występów w największej polskiej federacji MMA - KSW. Mańkowski i Parke zmierzą się w drugim bezpośrednim starciu. W pierwszym, w 2019 roku, zawodnik z Irlandii Północnej wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

To właśnie chęć rewanżu jest główną motywacją Mańkowskiego. Jak sam jednak mówił, zgodził się na tę walkę także z powodu jej formuły. Zawodnicy walczyć będą na zasadach boksu, ale w rękawicach od MMA. Poza tym pojedynek toczyć się będzie bez przerw i potrwa maksymalnie 15 minut.

Walka Borys Mańkowski vs Norman Parke na Fame MMA 11

Dla Borysa Mańkowskiego będzie to debiut w federacji Fame MMA. Norman Parke ma za sobą już jedną walkę. W niej pokonał jedną z największych gwiazd organizacji - Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Północnoirlandzki zawodnik z Mańkowskim zawalczy już trzeci raz w karierze na zasadach boksu. Po starciu z "Don Kasjo" mierzył się jeszcze z Maciejem Jewtuszko na EFM Show. Wygrał przez decyzję sędziów.

Mańkowski do tej pory w oficjalnym starciu nigdy nie rywalizował w boksie. Za sobą ma jednak aż 31 walk w formule MMA, z czego 22 wygrane. Ostatnio notuje dobrą passę trzech wygranych z rzędu. W pokonanym polu zostawiał kolejno Vaso Bakocevicia, Marcina Wrzoska i Artura Sowińskiego.

Mańkowski - Parke na Fame MMA 11 NA ŻYWO: Walka LIVE ONLINE

Walka Borys Mańkowski vs Norman Parke będzie walką wieczoru gali Fame MMA 11, co oznacza, że panowie jako ostatni wejdą do klatki.

ZOBACZ KONIECZNIE: O której godzinie walka Mańkowski vs Parke na Fame MMA 11?

Fame MMA 11 na żywo i walka Mańkowski - Parke na sport.radiozet.pl. Relacja w sobotę od godz. 20.00.