Zamknij

Mańkowski - Parke GODZINA. O której godz. walka Fame MMA 11? Kiedy?

02.10.2021 20:57
Mańkowski vs Parke GODZINA
fot. Screen

Mańkowski vs Parke GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się walka wieczoru gali Fame MMA 11. DATA i godzina pojedynku Borys Mańkowski - Norman Parke. Sprawdź wszystkie szczegóły. Relacja na żywo z Fame MMA 11 i walki Mańkowski kontra Parke na sport.radiozet.pl dziś od godz. 20.00.

  1. Fame MMA 11: Kiedy i o której godzinie walka Mańkowski vs Parke?
  2. Mańkowski - Parke GODZINA walki wieczoru Fame MMA 11

Borys Mańkowski i Norman Parke to jeszcze do niedawna gwiazdy największej federacji MMA w Polsce - KSW. Teraz spotkają się w klatce Fame MMA. Dla tego pierwszego będzie to debiut w tej federacji, Parke natomiast stoczy swój drugi pojedynek. W poprzednim okazał się lepszy od największej gwiazdy Fame MMA - Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego.

Fame MMA 11: Kiedy i o której godzinie walka Mańkowski vs Parke?

Walka Mańkowski vs Parke odbędzie się w zupełnie nowej formule. Panowie będą walczyć na zasadach boksu, ale w małych rękawicach (takich jak w MMA). Pojedynek zakontraktowano na jedną - 15-minutową rundę, bez żadnych przerw.

ZOBACZ KONIECZNIE: Fame MMA 11 - KARTA WALK. Lista i kolejność, wszystkie WALKI

Jak przyznał sam Mankowski, to właśnie formuła walki skłoniła go do podjęcia tego starcia. Poza tym chce zrewanżować się Normanowi za porażkę z 2019 roku. Wtedy na KSW lepszy był Parke, który wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Na zwycięzcę tego pojedynku czeka już Marcin Wrzosek, czyli kolejny zawodowiec, który dołączył do Fame MMA. Na dwunastej gali Polish Zombie powalczy z Kasjo. Zapowiada, że jest to dla niego tylko przystanek do kolejnego starcia - z Mańkowskim lub Parkiem. Możemy się więc spodziewać, że zwycięzcy obu pojedynek spotkają się na Fame MMA 13 lub Fame MMA 14.

Mańkowski - Parke GODZINA walki wieczoru Fame MMA 11

Walka Mańkowski vs Parke będzie oczywiście starciem wieczoru. To oznacza, że zawodnicy zawalczą jako ostatni. Pojedynek rozpocznie się około godziny 23.00.

Fame MMA 11 na żywo i walka Mańkowski - Parke live online na sport.radiozet.pl.