Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mamed Khalidov wróci do KSW?! Nowy mistrz rzucił mu wyzwanie

19.05.2019 14:30
sport

Scott Askham na KSW 49 pokonał Michała Materlę i został mistrzem wagi średniej. Po walce wezwał do walki Mameda Khalidova, który w grudniu zakończył karierę.

Mamed Khalidov fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mamed Khalidov, mimo że zrezygnował już z występów w klatce, wciąż budzi ogromne zainteresowanie wśród kibiców KSW. Jego powrót byłby jedynym z największych wydarzeń ostatnich lat, zwłaszcza, że mógłby zmierzyć się z Askhamem, który zdominował rywalizację w wadze średniej - dawnym królestwie Khalidova.

Khalidov znów zawalczy w KSW?

Askham na KSW 49 pokonał Materlę i zdobył upragniony pas. To była jego trzecia walka i trzecie zwycięstwo w KSW (wcześniej pokonał Marcina Wójcika i jeszcze raz Materlę). Jeszcze w klatce - w rozmowie z Mateuszem Borkiem - wyraził chęć walki z Khalidovem.

Sam Mamed wielokrotnie powtarzał, że nie wróci do KSW. - Podziękowałem wszystkim kibicom, wszystkim, którzy byli w tym ze mną. Ten etap się dla mnie skończył - przyznał w rozmowie z RadioZET.pl.

Walka Khalidov - Askham na KSW?

Kibice mają jednak nadzieję, że zmieni zdanie. Jego powrót mógłby się zejść z jubileuszową - 50. edycją gali, która we wrześniu odbędzie się w Londynie.

RadioZET.pl/AN

Oceń