Zamknij

Mamed Khalidov wróci do KSW?! Nowy mistrz rzucił mu wyzwanie

Andreas Nicolaides
19.05.2019 14:30
Mamed Khalidov
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Scott Askham na KSW 49 pokonał Michała Materlę i został mistrzem wagi średniej. Po walce wezwał do walki Mameda Khalidova, który w grudniu zakończył karierę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mamed Khalidov, mimo że zrezygnował już z występów w klatce, wciąż budzi ogromne zainteresowanie wśród kibiców KSW. Jego powrót byłby jedynym z największych wydarzeń ostatnich lat, zwłaszcza, że mógłby zmierzyć się z Askhamem, który zdominował rywalizację w wadze średniej - dawnym królestwie Khalidova.

Khalidov znów zawalczy w KSW?

Askham na KSW 49 pokonał Materlę i zdobył upragniony pas. To była jego trzecia walka i trzecie zwycięstwo w KSW (wcześniej pokonał Marcina Wójcika i jeszcze raz Materlę). Jeszcze w klatce - w rozmowie z Mateuszem Borkiem - wyraził chęć walki z Khalidovem.

Sam Mamed wielokrotnie powtarzał, że nie wróci do KSW. - Podziękowałem wszystkim kibicom, wszystkim, którzy byli w tym ze mną. Ten etap się dla mnie skończył - przyznał w rozmowie z RadioZET.pl.

Walka Khalidov - Askham na KSW?

Kibice mają jednak nadzieję, że zmieni zdanie. Jego powrót mógłby się zejść z jubileuszową - 50. edycją gali, która we wrześniu odbędzie się w Londynie.

RadioZET.pl/AN