Khalidov - Narkun: o której godzinie walka na KSW 46, gdzie oglądać?

Weronika Domoradzka
30.11.2018 09:31
Khalidov - Narkun: o której godzinie walka na KSW 46, gdzie oglądać?

Gdzie oglądać walkę Mamed Khalidov - Tomasz Narkun na KSW 46 i o której godzinie? Na żywo długo wyczekiwaną walkę wieczoru będzie można obejrzeć w sobotę, 1 grudnia. Gala odbędzie się w Gliwicach. Dla Khalidova będzie to okazja na rewanż za ostatnią niespodziewaną porażkę z Narkunem na gali KSW 42.

KSW 46: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun: o której godzinie walka? Kiedy się odbędzie? Gdzie będzie można oglądać w TV, a gdzie online? Sprawdzamy szczegółowe informacje na temat transmisji telewizyjnej oraz streamie w internecie.

KSW 46, Khalidov - Narkun: o której godzinie walka wieczoru?

O której godzinie walka Khalidov - Narkun? KSW 46 odbędzie się w sobotę, 1 grudnia w Gliwicach. Walką wieczoru będzie wspomniane już starcie - Mamed Khalidov vs. Tomasz Narkun. Pojedynek będzie miał miejsce około 23:00. Z kolei gala rozpocznie się o godzinie 19:00.

» KSW 46: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 46 w Gliwicach 1.12? «

Walka wieczoru na KSW 46 z pewnością wywoła wiele emocji. Dla Khalidova grudniowe starcie będzie szansą na rewanż po ostatniej niespodziewanej porażce z Narkunem na gali KSW 42. Przegrana była pierwszą klęską Khalidova od 15 walk.

"Rewanż Mamed Khalidov z Tomasz Narkun będzie niesłychanie istotny, jeżeli chodzi o sportową przyszłość Khalidova. Nie przez przypadek Mamed tak bardzo i tak szybko chciał tego rewanżu. Ten pojedynek to chyba największy, od czasów walki z Materlą, motywator dla Mameda. Dawno nie widziałem go tak głodnego walki. Wszystko zależy od tej walki. Wszystko." - czytamy na profilu Martina Lewandowskiego na Facebooku.

Walka Khalidov - Narkun: gdzie oglądać galę KSW 46?

Gdzie oglądać walkę Khalidov - Narkun? Transmisja na żywo gali KSW dostępna będzie w PPV na stronie kswtv.com. Dostęp jest jednak płatny - cena wynosi 40 zł. KSW 46 i walką Khalidov - Narkun online będzie można obejrzeć także na stronie Ipla.tv. Dostęp na platformę to także koszt w wysokości 40 zł.

» KSW 46: PPV - jak zamówić, ile kosztuje transmisja i gdzie oglądać? «

Wydarzenie MMA transmitowane będzie także w telewizji. Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 46 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. 

RadioZET.pl/JW