Zamknij

Mamed K. zatrzymany. Policja opublikowała film z aresztowania [WIDEO]

Maciej Walasek
11.06.2019 21:03
zatrzymanie Mameda K.
fot. kadr z wideo

Mamed K. został zatrzymany we wtorek przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego w sprawie paserstwa luksusowych samochodów. Policja opublikowała nagranie z aresztowania byłego zawodnika MMA.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mamed K. został zatrzymany we wtorek z samego rana. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach razem z funkcjonariuszami BOA siłowi weszli do jednego z domów w miejscowości pod Olsztynem. Mundurowi zatrzymali 38-letniego mężczyznę w sprawie podejrzenia o udział w grupie przestępczej, która kradła samochody luksusowych marek.

Mamed K. zatrzymany. Coraz gorsza sytuacja byłego zawodnika MMA 

O godzinie 6:00 rano policjanci razem z funkcjonariuszami Biura Operacji Antyterrorystycznych weszli do domu jednej z miejscowości pod Olsztynem i zabezpieczyli wartościowe przedmioty, które mogą pochodzić z przestępstwa. Zatrzymany Mamed K. jeszcze dziś zostanie przewieziony do Katowic.

Mamed K.: Były mistrz MMA

W latach 2009-2018 Mamed K. stoczył 42 walki, z których 34 wygrał. Karierę sportową zakończył w grudniu ubiegłego roku. Przyznał publicznie, że zmaga się z depresją i potrzebuje na nowo zdefiniować swój świat.

RadioZET.pl/policja.pl/MW