Zamknij

Kolejne problemy Mameda Chalidowa. Zawodnik MMA stracił prawo jazdy

Krzysztof Sobczak
12.07.2019 22:03
Mamed Chalidow stracił prawo jazdy
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EastNews

Mamed Chalidow w ostatnim czasie często spotyka się z funkcjonariuszami policji. Najpierw został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych, a teraz przez... drogówkę. Zawodnik MMA pędził jedną z ulic Olsztyna 157 km/h w terenie zabudowanym.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

"Ze swoim prawem jazdy na okres 3 miesięcy musiał pożegnać się 39-letni kierowca z Olsztyna. Mężczyzna na ul. Sielskiej za mocno przycisnął pedał gazu i osiągnął prędkość ponad 150 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany również mandatem i punktami" - głosi komunikat olsztyńskiej policji. "(...) Zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymali mu również prawo jazdy na okres 3 miesięcy" - dodano.

Problemy z prawem Mameda Chalidowa

Mamed Chalidow, który 17 lipca będzie świętował 39. urodziny, nie ma ostatnio dobrej passy. Niemal dokładnie miesiąc temu został zatrzymany w swoim domu przez antyterrorystów. Postawiono mu kilkanaście zarzutów, m.in. paserstwa, podpalenia samochodu i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów.

Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, ale sąd go odrzucił. Sam zawodnik ma się dobrze i zapowiada swój powrót do KSW.

RadioZET.pl/olsztyn.com.pl/warminsko-mazurska.policja.gov.pl/KS