Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kolejne problemy Mameda Chalidowa. Zawodnik MMA stracił prawo jazdy

12.07.2019 22:03
sport

Mamed Chalidow w ostatnim czasie często spotyka się z funkcjonariuszami policji. Najpierw został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych, a teraz przez... drogówkę. Zawodnik MMA pędził jedną z ulic Olsztyna 157 km/h w terenie zabudowanym.

Mamed Chalidow stracił prawo jazdy fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EastNews

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Ze swoim prawem jazdy na okres 3 miesięcy musiał pożegnać się 39-letni kierowca z Olsztyna. Mężczyzna na ul. Sielskiej za mocno przycisnął pedał gazu i osiągnął prędkość ponad 150 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany również mandatem i punktami" - głosi komunikat olsztyńskiej policji. "(...) Zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymali mu również prawo jazdy na okres 3 miesięcy" - dodano.

Problemy z prawem Mameda Chalidowa

Mamed Chalidow, który 17 lipca będzie świętował 39. urodziny, nie ma ostatnio dobrej passy. Niemal dokładnie miesiąc temu został zatrzymany w swoim domu przez antyterrorystów. Postawiono mu kilkanaście zarzutów, m.in. paserstwa, podpalenia samochodu i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów.

Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, ale sąd go odrzucił. Sam zawodnik ma się dobrze i zapowiada swój powrót do KSW.

RadioZET.pl/olsztyn.com.pl/warminsko-mazurska.policja.gov.pl/KS

Oceń