Zamknij

Chalidow został wygwizdany przez kibiców Legii? "Oni kojarzą się z narodowcami"

Krzysztof Sobczak
04.12.2017 22:12

Mamed Chalidow wciąż nie wymazał z pamięci gali KSW 39: Colosseum, po której żegnały go gwizdy publiczności. Ostatnio poskarżył się rosyjskim mediom i wskazał, jakoby wszystko było zaplanowane przez kibiców... Legii Warszawa.

Mamed Chalidow
fot. Facebook/Mamed Chalidow

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Majowa gala odbyła się na Stadionie Narodowym w obecności 56-tysięcznej publiczności. W walce wieczoru Chalidow pokonał na punkty Borysa Mańkowskiego. Kiedy 37-latek udzielał wywiadu, rozległy się przeraźliwe gwizdy, które mocno dotknęły fightera z Czeczeni. Zawodnik przerwał rozmowę i udał się do szatni.

Zobacz także

Chalidow co jakiś czas powraca do tej sprawy. Ostatnio udzielił wywiadu rosyjskiemu "Sport Expressowi", w którym ocenił, że za wszystkim stali kibice Legii Warszawa.

- Jest teraz taka sytuacja w Europie związana z antyislamskimi nastrojami. I okazało się, że na trybunach było kilka tysięcy kibiców piłkarskich - przyznał. Dodał, że chodzi o fanów mistrza Polski.

- Oni kojarzą się z narodowcami. Umówili się, że niezależnie od tego, co stanie się w oktagonie, będą na mnie gwizdać - dodał.

Chalidow został już raz wygwizdany przez polską publiczność. Wtedy powodem była jednak słaba, choć wygrana w kontrowersyjnych okolicznościach walka z Azizem Karaoglu na gali KSW 35.

RadioZET.pl/Sportowe Fakty/Sport Express/KS