Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan ma kłopoty? Jedna z celebrytek chce ją uderzyć

19.10.2021 10:23
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce może zadebiutować w Punchdown. Znana z "Projektu Lady" Patrycja "Patusia" Karczewska w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że chętnie "uderzyłaby ją publicznie".

Małgorzata Rozenek-Majdan ma spore grono fanów, ale są też i takie osoby, które mają inne zdanie o prezenterce telewizyjnej. Być może wkrótce pojawi się na gali Punchdown. Za kilka dni będzie miała miejsce piąta edycja imprezy, polegającej na pojedynku na tzw. plaskacze. W jednej z ciekawszych rywalizacji na Punchdown 5 ma być starcie Esmeraldy Godlewskiej z Patrycją "Patusią" Karczewską. O ile nazwisko tej pierwszej większości jest mniej lub bardziej znane, tak jej przeciwniczka ma za sobą występ w "Projekt Lady".

Przypomnijmy, że w programie TVN występowały kobiety, prezentujący imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiały do pałacu, w którym pod okiem ekspertów były uczone dobrych manier i zasad. Prowadzącą program był Rozenek-Majdan, która wspierała dziewczyny. Wśród nich była Karczewska, która lada moment weźmie udział w piątej odsłonie Punchdown. W wywiadzie dla "Super Expressu" zszokowała, mówiąc, że chętnie uderzyłaby żonę Radosława Majdana.

Radosław Majdan nie miał litości dla PiS. Ostre słowa: "Traktuje swoich wyborców jak matołów"

Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutuje w Punchdown?

- Znalazłaby się jeszcze taka jedna osoba. Niejaka Lady Rozenek! Chciałabym ją uderzyć. Oczywiście! Za to, że mnie wyrzuciła z Projektu Lady, a ja się nadaję na damę! Byłam, jestem i będę damą! - mówiła.

TOTALbet Punchdown 5 - Karta walk, data, miejsce, transmisja, godzina. Kiedy gala?

Karczewska skomentowała też swój najbliższy pojedynek z Esmeraldą Godlewską. W rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywała, że nie może doczekać się gali.

Małgorzata Rozenek reaguje na miażdżące słowa Wojewódzkiego. "Ma gdzieś Kubę i jego zdanie"

- Nie mogę się doczekać, aż ją otrzymam i to zrobię. Zatrzymam się na kupie takiego kwasu hialuronowego. No coś pięknego! Mam nadzieję, że ten kwas dokona emigracji.

Gala Punchdown 5 odbędzie się w piątek, 22 października.

RadioZET.pl