Zamknij

Maja Staśko poznała rywalkę na High League 4. Malik Montana ujawnił nazwisko

Maciej Walasek
09.08.2022 13:41

Maja Staśko poznała nazwisko rywalki, z którą zmierzy się podczas gali High League 4. Aktywistka we wrześniu powalczy ze streamerką Ewą "Mrs. Honey" Wyszatycką.

Maja Staśko
fot. High League/Twitter

Już 17 września na gali w Arenie Gliwice fani MMA będą świadkami debiutu Mai Staśko w klatce. Władze High League na początku sierpnia potwierdzili udział aktywistki na czwartej edycji wydarzenia. Kilka dni od momentu ogłoszenia jej w karcie walk, poznaliśmy z kim konkretnie przyjdzie jej się zmierzyć.

Jej przeciwniczką w oktagonie zostanie Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka. Streamerka zasłynęła z nagrywania filmów, grając w CS:GO, czy League of Legends. Poza aktywnością na Twitchu zawodniczka wywołała liczne skandale i afery. Jednym z nich jest sprawa z jej kontem na OnlyFans, czy związek z Maciejem "Zonym" Zoniukiem, który także występuje na High League.

Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka rywalką Mai Staśko na High League 4

Walką wieczoru na gali  HIGH League 4 będzie starcie Artura Szpilki z Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Ponadto w innych pojedynkach Lexy Chaplin zmierzy się z Natsu. Bardzo ciekawie zapowiada się też walka Amadeusza "Ferrari" Roślika z Pawłem "Scarfacem" Bombą.

High League 4 odbędzie się w sobotę 17 września. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl