Zamknij

Najman vs Taxi Złotówa. Transmisja tylko w PPV. Ile kosztuje MMA-VIP?

10.02.2021 08:10
Najman vs Taxi Złotówa
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EastNews

Marcin Najman vs Taxi Złotówa - PPV CENA. Ile kosztuje dostęp do pożegnalnej gali i walki Marcina Najmana? "El Testosteron" podał cenę PPV i zdradził, że wzrośnie ona w dniu wydarzenia. Ile trzeba zapłacić za PPV do gali MMA-VIP? Jak i za ile obejrzeć walkę Najman vs Taxi Złotówa NA ŻYWO? Jak kupić?

  • Pożegnalna walka Marcina Najmana z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem odbędzie się 13 lutego 2021
  • Transmisja gali MMA-VIP będzie dostępna jedynie w systemie PPV
  • "El Testosteron" zdradził już cenę pay-per-view i dotrzymał obietnicy: nie jest ona wygórowana

Najman vs Taxi Złotówa - PPV CENA. Marcin Najman już po swojej ostatniej walce w Fame MMA z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim zapowiadał, że nie zamierza w takim stylu kończyć kariery. "El Testosteron" został wówczas zdyskwalifikowany za złamanie zasad - pojedynek miał się toczyć w formule boksu, a częstochowianin rzucił się na przeciwnika jak zawodnik MMA: najpierw go obalił, potem próbował kopnąć. W następstwie tych wydarzeń organizacja wydała oświadczenie i ogłosiła, że podejmie kroki prawne w celu niewypłacania Najmanowi honorarium.

Słynny ekspert TVP Info od wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych czy unijnego budżetu miał dwie propozycje od innych organizacji, ale - jak sam przyznał - nie chciał "nabijać im kabzy swoją osobą" i postanowił, przy współpracy ze swoimi partnerami biznesowymi, zorganizować sobie pożegnalną galę. Wiadomo, że gala MMA-VIP odbędzie się 13 lutego 2021 roku, a jedną z bohaterem będzie pięściarka Ewa Piątkowska, która po raz pierwszy zaprezentuje swoje umiejętności w mieszanych sztukach walki. Najman z kolei będzie bił się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem.

KARTA WALK MMA-VIP. KTO WALCZY NA GALI MARCINA NAJMANA?

Najman vs Taxi złotówa - PPV: Za ile obejrzeć walkę?

We wtorek Marcin Najman zdradził kolejne szczegóły dotyczące gali. Wydarzenie, jak wcześniej zapowiadał, będzie można obejrzeć tylko w systemie PPV. Poznaliśmy już cenę pay-per-view i zgodnie z obietnicą nie jest ona wygórowana.

"Cena PPV na gale VIP-MMA w przedsprzedaży 15.50 zł, w dniu gali 19.50 zł. Sprzedaż ruszy w dniu oficjalnej konferencji prasowej w połowie stycznia" - napisał "El Testosteron" na Twitterze.

RadioZET.pl