Zamknij

MMA-VIP. Gala Marcina Najmana. Transmisja. Gdzie obejrzeć walki?

10.02.2021 08:08
VIP-MMA transmisja PPV
fot. mat. pras.

MMA-VIP. Transmisja gali Marcina Najmana będzie dostępna tylko online stream w PPV. Jak wykupić, gdzie i za ile obejrzeć walki gali MMA-VIP? Sprawdź wszystkie szczegóły transmisji. Gala MMA-VIP 2021 już dziś od godz. 20.00.

  • Gala Marcina Najmana MMA-VIP odbędzie się w sobotę, 13 lutego
  • Transmisja MMA-VIP będzie dostępna tylko stream online w internecie
  • Rywalem Marcina Najmana na MMA-VIP będzie Taxi Złotówa

MMA-VIP to gala, którą Marcin Najman pożegna się ze sportami walki. Jak sam zapowiedział, na 99,9 proc. stoczy na niej swój ostatni pojedynek w karierze. Do powrotu mogłaby go skłonić tylko atrakcyjna oferta, opiewająca na pół miliona złotych.

Przeciwnikiem Marcina Najmana w jego prawdopodobnie pożegnalnej walce będzie Taxi Złotówa, który w swoim dorobku ma już występy w oktagonie - walczył w federacji Fame MMA. Oprócz Najmana i Taxi Złotówy kibice zobaczą też m.in. walkę Opalach - Cyranowski.

Dojdzie też do walki żużlowców: Edward Mazur - Dominik Tyman.

KARTA WALK gali MMA-VIP. Kto walczy na gali Marcina Najmana?

Gala Marcina Najmana. Transmisja MMA-VIP tylko w PPV

Transmisja gali MMA-VIP będzie dostępna tylko stream online w internecie. Dostęp do wydarzenia będzie płatny. Koszt to 19,95 zł. Transmisję MMA-VIP w PPV można wykupić, a później obejrzeć na stronie beecast.tv.

Gala MMA-VIP zaplanowana jest na 13 lutego. Tydzień wcześniej, 5 lutego, odbędzie się roast Marcina Najmana. Udział wezmą w nim m.in. Bonus BGC, Taxi Złotówa i Krzysztof Skiba.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: