Zamknij

MMA-VIP 4 dojdzie do skutku. Jedno z miast zgodziło się na wydarzenie

Maciej Walasek
04.02.2022 20:00

MMA-VIP 4 ma odbyć się zgodnie z terminem. Marcin Najman w krótkim nagraniu na YouTube poinformował, że wydarzenie ma odbyć się w....Warszawie.

MMA-VIP 4
fot. YouTube screen

MMA-VIP 4 zalała fala krytyki, kiedy okazało się, że do współpracy dołączył były szef pruszkowskiej mafii Andrzej Zieliński ps. Słowik. Od tego momentu z wydarzenia zaczęli wycofywać się sponsorzy, a żadne z miast nie chciało pełnić roli gospodarza wydarzenia. Po kilku dniach Marcin Najman ogłosił, że gala odbędzie się w Wieluniu, na co zgodę wydał burmistrz Paweł Okrasa. Wówczas miasto zalała lawina negatywnych komentarzy. Zareagował też Krzysztof Stanowski, który odwiedził burmistrza, próbując nakłonić go do zmiany decyzji.

Ostatecznie Okrasa wycofać Wieluń z MMA-VIP 4. Kiedy organizacja została na lodzie i wydawało się, że czwarta edycja raczej nie dojdzie do skutku, głos zabrał Najman. "El Testosteron" opublikował nagranie na YouTube, informując, że impreza odbędzie się zgodnie z planem.

MMA-VIP 4 odbędzie się w Warszawie

- Moi drodzy oficjalnie gala MMA-VIP 4 odbędzie się 5 marca w Warszawie. Ta lokalizacja nie ulegnie zmianie. Serdecznie Was zapraszam - powiedział.

Niestety Najman nie ujawnił dokładnej lokalizacji gali MMA-VIP 4. Czy i tym razem Krzysztof Stanowski zareaguje?

loader

RadioZET.pl