Zamknij

MMA-VIP 4: WYNIKI walk. Kto wygrał swoje starcia?

05.03.2022 22:17

MMA-VIP 4: WYNIKI. Poznaliśmy wyniki wszystkich walk na MMA-VIP 4. Na gali nie moglo zabraknąć Marcina Najmana, Piotra "Bonusa BGC" Witczaka, czy Tomasza "Chica" Galewskiego. Kto wygrał pojedynki? Sprawdź wszystkie wyniki walk na MMA-VIP 4.

Marcin Najman
fot. MARZENA BUGALA POLSKA PRESS/Polska Press/East News

MMA-VIP 4 odbiło się szerokim echem w mediach, a wydarzenie zostało mocno skrytykowane. Wszystko za sprawą Andrzeja Zielińskiego ps. Słowik, który został jednym z włodarzy federacji.

Po tej wiadomości organizatorzy i sponsorzy zaczęli wycofywać się z tego wydarzenia. Gdy wydawało się, że Marcin Najman zostanie na lodzie, gala MMA-VIP 4 w końcu odbyła się w Warszawie. Wcześniej event był zaplanowany w Wieluniu, ale po interwencji Krzysztofa Stanowskiego i fali negatywnych komentarzy, burmistrz miasta postanowił nie przeprowadzać gali.

Na MMA-VIP 4 przeprowadzono osiem walk. Wśród nich nie zabrakło jednego pojedynku pań, w którym Paulia "Paris" Koziej mierzyła się z Sandrą Szymoszyn. W walce wieczoru w oktagonie pojawił się Marcin Najman, a jego rywalem był Mirosław "Misiek z Nadarzyna" Dąbrowski.

MMA-VIP 4 - WYNIKI wszystkich walk

  • Marcin Najman - Mirosław ”Misiek z Nadarzyna” Dąbrowski (wygrana Najmana w drugiej rundzie)
  • Michał ”Wampir” Pasternak - Kacper ”Polish Machine” Miklasz (wygrana Pasternaka w pierwszej rundzie
  • Michał ”Polski Ken” Przybyłowicz vs Piotr ”Mua Boy” Lisowski (wygrana Lisowskiego po decyzji sędziów) 
  • Andrzej ”Żurom” Żuromski vs Tomasz ”Chic” Galewski (wygrana Galewskiego w pierwszej rundzie) 
  • Piotr ”Bonus BGC” Witczak vs Damian Nagana (wygrana Nagana w pierwszej rundzie)  
  • Wojciech ”Kazik Klimat Kartel” Ochnicki vs Rafał Jackiewicz – walka w boksie (wygrana Jackiewicza przez TKO w pierwszej rundzie)  
  • Paweł ”Bosski Roman” Lachowolski vs Maciej ”GSP” Gandziarowski (wygrana Lachowolskiego przez jednogłośną decyzję sędziów)  
  • Paulina ”Paris” Koziej - Sandra Szymoszyn (wygrana Koziej w pierwszej rundzie)

RadioZET.pl