Zamknij

MMA-VIP 3: Transmisja i PPV. Jak i gdzie obejrzeć walkę Najman - Szczena?

29.10.2021 19:44

MMA-VIP 3: transmisja TV online PPV. Gdzie obejrzeć w telewizji i sieci MMA-VIP 3? Gdzie i jak wykupić dostęp do MMA-VIP 3 PPV? Czy gala będzie dostępna w telewizji? MMA-VIP 3 to kolejna edycja walk zorganizowana przez Marcina Najmana. Gdzie obejrzeć online walki na MMA-VIP 3? Relacja i wszystkie walki na żywo na sport.radiozet.pl.

MMA-VIP 3 transmisja TV online
fot. MARZENA BUGALA POLSKA PRESS/Polska Press/East News

MMA-VIP 3: transmisja w TV i internecie. Gdzie obejrzeć galę MMA-VIP 3? To jedno z pytań, jakie zadają sobie fani sportów walki przed piątkową galą. Na trzeciej edycji gali nie zabrkanie organizatora wydarzenia Marcina Najmana. "El Testosteron" pojawił się w karcie walk i w walce wieczoru zmierzy się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim - uczestnikiem programu "Chłopaki do wzięcia". Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji Najman przegrał w starciu z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem.

Poza tym na MMA-VIP 3 odbędzie się osiem innych pojedynków. Wśród starć pojawi się batalia Kornela "Korniko" Zapadki z Michałem "Wampirem" Pasternakem. Nie zabraknie też walki raperów, gdzie Maciej "GSP" Gandziarowski skrzyżuje rękawice z Kazikiem Klimatem.

MMA-VIP 3 na stronie głównej nazwano "GALAKTYKĄ OSOBLIWOŚCI". Czy bohaterowie dostarczą podobnych emocji, co starcie Marcina Najmana z Ryszardem Dąbrowskim?

MMA-VIP 3: Kiedy i o której godzinie kolejna gala Marcina Najmana?

MMA-VIP 3: Transmisja TV online

Marcin Najman pod koniec 2020 roku podjął decyzję o opuszczeniu Fame MMA i założył własną galę MMA-VIP. Z początku wydawało się, że zawodnik z Częstochowy zakończy karierę, ale wciąż czuje pasję w rywalizacji w klatce.

MMA-VIP 3 - WALKI. Karta Walk gali Marcina Najmana. Kto walczy?

MMA-VIP 3 PPV. Jak kupić dostęp?

MMA-VIP 3 na żywo odbędzie się w piątek, 29 października o godzinie 19:00. Gala nie będzie transmitowana w telewizji. Kibice będą mogli śledzić MMA-VIP3 live jedynie online na mma-vip.pl, wykupując dostęp w systemie PPV. Dla widzów dostępne będą dwie możliwości: Basic (transmisja w jakości 720p, dostępna przez 24 godz. po gali) za 29 zł 99 gr. Drugą opcją jest Premium (transmisja w jakości 1080p, dostępna przez 7 dni po zakończeniu gali) za 34 zł 99 gr.

loader

RadioZET.pl