Zamknij

MMA-VIP 3: Kiedy i o której godzinie kolejna gala Marcina Najmana?

13.10.2021 21:40
MMA-VIP 3
fot. Instagram/_mma_vip

MMA-VIP 3 - DATA, GODZINA: Kiedy kolejna gala MMA-VIP Marcina Najmana? O której godzinie rozpoczyna się gala MMA-VIP 3 na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się gala MMA-VIP 3 z udziałem Najmana!

  1. MMA-VIP 3: Kiedy i o której godzinie kolejna gala Marcina Najmana?
  2. MMA-VIP 3 DATA, GODZINA: Kiedy i o której kolejna gala Marcina Najmana?

Marcin Najman wraca do oktagonu! W trzeciej odsłonie swojej własnej gali MMA-VIP popularny "El Testosteron" powalczy z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim znanym z programu "Chłopaki do wzięcia".

MMA-VIP 3: Kiedy i o której godzinie kolejna gala Marcina Najmana?

Wojownik z Częstochowy od wielu lat bierze udział w różnego rodzaju sportach walki i chociaż wiele razy zapowiadał juz zakończenie swojej kariery, nic nie wskazuje na to, że wreszcie się na to zdecyduje.

Pod koniec 2020 roku  Najman odszedł z organizacji FAME MMA po skandalu, do jakiego doszło przy okazji jego pojedynku z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim i zdecydował się otworzyć swoją własną serię gali pod nazwą MMA-VIP.

MMA-VIP 3 DATA, GODZINA: Kiedy i o której kolejna gala Marcina Najmana?

Gala MMA-VIP 3 rozpocznie się w piątek, 29 października, o godzinie 19:00, a prócz walki Najmana ze "Szczeną" będziemy świadkami m.in. innowacyjnego dla polskiego MMA starcia kobiety przeciwko mężczyźnie.

RadioZET.pl