Zamknij

Marcin Najman planuje kontynuację gal MMA-VIP. Padł wstępny termin

18.02.2021 15:23
Marcin Najman
fot. MMA-VIP/YouTube/screen

Marcin Najman, który 13 lutego na organizowanej przez siebie gali MMA-VIP zakończył sportową karierę, zapowiedział kontynuację tego przedsięwzięcia. Zdradził już nawet wstępny termin MMA-VIP 2.

  • Marcin Najman planuje organizację gali MMA-VIP 2
  • "El Testosteron" na kanale MMA-VIP na YouTube zdradził już wstępną datę wydarzenia - planowane jest na czerwiec
  • 13 lutego na premierowej gali spod tego szyldu Najman przegrał swoją pożegnalną walkę z "Taxi Złotówą"

Marcin Najman w listopadzie ubiegłego roku w atmosferze skandalu zakończył swoją współpracę z Fame MMA. Po serii pozwów z obu stron, nakładaniu kar i oświadczeniach "El Testosteron" zapowiedział, że na początku 2021 roku przy wsparciu swoich partnerów biznesowych zorganizuje galę, na której odbędzie się jego pożegnalna walka. Wydarzenie spod szyldu MMA-VIP odbyło się 13 lutego.

Najman przegrał z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem i potwierdził, że był to jego ostatni w karierze pojedynek. A co z MMA-VIP? Okazuje się, że gale pod tą nazwą doczekają się kontynuacji.

MMA-VIP 2. Najman zdradził wstępny termin

- Cieszę się, że gala MMA-VIP zebrała dobre recenzje. Zrobiliśmy galę freakową z elementem sportu, ale przede wszystkim z elementem fair-play i szacunku. Okazało się, że można sprzedać i zarobić na takim wydarzeniu i nie trzeba tego, by z konferencji, z gali płynęło szambo, by wyglądało to jak jeden wielki rynsztok - mówi "El Testosteron" na kanale MMA-VIP na YouTubie.

Dodał, że od początku nosił się z zamiarem organizacji kolejnych gal, ale musiał najpierw sprawdzić, jak ona zostanie odebrana.

- Jestem już po rozmowach ze swoimi partnerami biznesowymi i czeka nas gala MMA-VIP 2, która odbędzie się w czerwcu. Wszystkie informacje będę sukcesywnie podawał, w kwietniu zrobimy konferencję - zapowiedział.

Na nagraniu Marcin Najman wystąpił z kotem. To zapewne w ramach świętowania obchodzonego 17 lutego Światowego Dnia Kota.

RadioZET.pl/MMA-VIP YouTube