Zamknij

Pudzianowski w MMA-VIP. Zawalczy na gali Marcina Najmana

02.04.2021 11:25
Krystian Pudzianowski
fot. Instagram/Krystian Pudzianowski

Krystian Pudzianowski dołącza do karty walk gali MMA-VIP 2, organizowanej przez Marcina Najmana. Rywal brata najsilniejszego człowieka świata nie został jeszcze ogłoszony.

Krystian Pudzianowski idzie śladami Mariusza i rozwija karierę w MMA. Na gali Najmana stoczy już trzeci pojedynek. W dwóch dotychczasowych zanotował zwycięstwo i porażkę. W debiucie, który miał miejsce w czerwcu 2019 roku na gali Free Fight Federation, pokonał Radosława Słodkiewicza. Rok później przegrał z Piotrem Szeligą na Fight Exclusive Night 28. Kolejnym przystankiem będzie walka na gali MMA-VIP 2.

Tym samym Krystian Pudzianowski dołączył do karty walk, w której są już "Król Syntholu" i "Taxi Złotówa". Obaj panowie zmierzą się w bezpośrednim pojedynku, który będzie walką wieczoru gali MMA-VIP 2.

Krystian Pudzianowski w karcie walk gali MMA-VIP 2

Przeciwnik Krystiana Pudzianowskiego nie został jeszcze ogłoszony. Nastąpi to zapewne w ciągu najbliższych dni. Gala MMA-VIP 2 odbędzie się już w czerwcu tego roku.

Przypomnijmy, że organizatorem wydarzenia jest Marcin Najman, który właśnie na gali MMA-VIP stoczył swoją ostatnią walkę w karierze.