MB Boxing Night 7: Parzęczewski wypunktował przeciwnika, pewna wygrana Polaka [WIDEO]

21.06.2020 08:53
Robert Parzęczewski pokonał Sladana Janjanina
fot. kadr z wideo

Robert Parzęczewski pokonał w nocy z soboty na niedzielę Bośniaka Sladana Janjanina podczas gali bokserskiej MB Boxing Night 7 "Na krawędzi" w Arłamowie (Podkarpackie). Starcie trwało osiem rund.

Polak zdecydowanie wygrał pojedynek; wszyscy sędziowie punktowali 80:67 dla Parzęczewskiego.

Reprezentant Bośni i Hercegowiny był kilkakrotnie liczony. Działo się to w rundach pierwszej, trzeciej i piątej oraz dwa razy w rundzie drugiej.

26-letni Parzęczewski stoczył 26 walk. Wygrał 25 pojedynków; 16 spośród nich zakończył przez nokaut. Na koncie ma jedną porażkę.

Pojedynek wieczoru gali boksu w Arłamowie między Parzęczewskim a Janjaninem poprzedziło sześć walk. Dwie z nich zakończyły się przed czasem.

MB Boxing Night 7: Wyniki walk

W wadze ciężkiej Łukasz Różański nokautem w drugiej rundzie zwyciężył Estończyka Eriksa Kalasnikova. Z kolei w wadze piórkowej Kamil Łaszczyk w piątej rundzie posłał na deski Piotra Gudela.

W pozostałych starciach Kasper Salabura pokonał Oskara Kapczyńskiego, Tomasz Nowicki zwyciężył Bartosza Głowackiego, Sebastian Ślusarczyk wygrał z Pawłem Martyniukiem, a Przemysław Gorgoń był lepszy niż Patryk Szymański.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/PAP