MB Boxing Night: Ostatni taniec. Transmisja TV i online. Gdzie oglądać galę?

Maciej Walasek
04.04.2019 12:12
MB Boxing Night
fot. materiały prasowe

MB Boxing Night: Ostatni Taniec. Gala została zaplanowana na sobotę, 6 kwietnia i odbędzie się w katowickim Spodku. Gdzie oglądać MB Boxing Night w telewizji i w internecie?  Transmisja w TV i online. O której godzinie początek gali? Sprawdź szczegółowe informacje na temat transmisji na żywo z MB Boxing Night.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

MB Boxing Night: Ostatni Taniec odbędzie się 6 kwietnia w Katowicach w Spodku. Kibice sportów walki mogą liczyć na wielkie emocje. Wśród pojedynków fani obejrzą takie starcia jak: Mariusz Wach kontra Martin Bakole Ilunga, Damian Jonak kontra Andre Robinson czy Robert Parzęczewski kontra Dmitrij Chudinov. Jednak najbardziej kibice będą przyglądać się walce Mariusza Wacha.

- Dostałem trzecią czy czwartą młodość, chcę to pokazać już w najbliższej walce, z Bakole 6 kwietnia... i wyprzedzając następne pytanie - dokopać się do następnej walki o tytuł mistrza świata. Wiadomo, że to nie będzie spacerek, po drodze trzeba będzie pokonać klasowych rywali. Jestem gotowy na ciężkie pojedynki - mówił Wach w rozmowie z Polsatem Sport.

Karta Walk gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec. Kto wejdzie do ringu?

MB Boxing Night: Ostatni taniec online. Gdzie obejrzeć w internecie?

MB Boxing Night tak jak w poprzednich edycjach będzie można obejrzeć na ipla,tv.

MB Boxing Night: Ostatni Taniec. Transmisja w TV na żywo. Gdzie obejrzeć w telewizji?

MB Boxing Night, które odbędzie się w katowickim Spodku będzie można obejrzeć w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 17.30. Galę będzie można śledzić również w Super Polsacie. Start od godziny 20.00.

RadioZET.pl/MW