Zamknij

Agresywny klient sprowokował ochroniarza. Nie wiedział, z kim ma do czynienia

15.06.2022 16:43
Były pięściarz znokautował agresywnego klienta
fot. Twitter/MichaelBenson/screen

Jeden z niedoszłych klientów na długo zapamięta swoją wizytę w londyńskim lokalu BOXPARK. Mężczyzna awanturował się przed wejściem i nie został wpuszczony do środka. Przy okazji został znokautowany przez... byłego zawodowego pięściarza, rywala Mike'a Tysona, Juliusa Francisa.

Julius Francis obecnie ma 57 lat i dorabia sobie jako ochroniarz w lokalu BOXPARK w Londynie, ale w przeszłości był znanym pięściarzem. Na zawodowych ringach stoczył 49 walk, z których wygrał połowę (bilans 24 do 24, jeden remis). Wśród jego rywali byli m.in. Witalij Kliczko i Mike Tyson. Oba te pojedynki przegrał przez nokaut w drugiej rundzie. Karierę zakończył w 2006 roku po porażce ze Scottem Lansdowne'm.

Mimo swojego wieku Francis nadal potrafi "przyłożyć", o czym przekonał się jeden z niedoszłych klientów BOXPARK-u. Nagranie z udziałem anonimowego mężczyzny i Francisa trafiło do sieci i podzieliło internautów.

Julius Francis znokautował mężczyznę przed lokalem [WIDEO]

Na krótkim wideo widać sprzeczkę między dwoma mężczyznami. Jeden z nich zachowuje stoicki spokój, drugi zaś ubliża mu, a następnie odpycha jednego z ochroniarzy. Kiedy zostaje wypchnięty poza barierki, rzuca się na innego z pracowników lokalu. Wtedy do akcji wkracza Francis. Odciąga agresora od grupy i wymierza mu prawy sierpowy prosto w szczękę. Poszkodowany - jak wynika z nagrania - po tym ciosie traci przytomność.

Internauci są podzieleni w ocenie tej sytuacji. Autor nagrania pyta, "dlaczego Francis to zrobił", inni oceniają, że zdarzenie nie wymagało aż takiej brutalności ze strony ochroniarza, kolejni zaś bronią byłego pięściarza, twierdząc, że tak należy postępować z agresywnymi klientami.

RadioZET.pl