Zamknij

Fame MMA 10: Linkiewicz vs Kamiszka w walce o mistrzowski pas

27.03.2021 14:40
Linkiewicz - Kamiszka
fot. instagram/famemmatv

Marta Linkiewicz na gali Fame MMA 10 zmierzy się z Kamiszką. Stawką tego pojedynku będzie mistrzowski pas federacji. Gala Fame MMA 10 i walka Linkiewicz vs Kamiszka odbędzie się w maju tego roku.

  • Walka Linkiewicz - Kamiszka odbędzie się w maju  na gali Fame MMA 10
  • Stawką walki Linkiewicz - Kamiszka będzie mistrzowski pas federacji Fame MMA
  • Karta walk Fame MMA 10 to także starcia z udziałem m.in. Dawida Malczyńskiego czy Don Kasjo

Marta Linkiewicz pojawiła się na gali Fame MMA 9, by na żywo obejrzeć walkę dwóch potencjalnych rywalek. W niej Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk wyraźnie pokonała Kamilę "Zusje" Smogulecką. Tuż po niej włodarze federacji potwierdzili, że to właśnie "Kamiszka" zmierzy się teraz z Linkiewicz i to już na gali Fame MMA 10.

To oznacza, że partnerka Artura Szpilki nie będzie mieć wiele czasu na odpoczynek. Jak sama jednak przyznała, nie jest to dla niej zbyt duży problem.

Linkiewicz - Kamiszka. Kiedy walka Fame MMA 10?

Doświadczenie w walce Linkiewicz - Kamiszka będzie zdecydowanie po stronie tej pierwszej, która w Fame MMA stoczyła już cztery pojedynki. Jej bilans to 3 zwycięstwa i 1 porażka. Linkiewicz wygrywała z Moniką "Esmeraldą" Godlewską, potem przegrała z Anielą "Lil Masti" Bogusz i pokonała Kamilę "Zusję" Smogulecką oraz Martę "Martirenti" Rentel.

Dla Wybrańczyk walka z "Zusje" była debiutem w klatce Fame MMA.

Fame MMA 10 może być jedną z najciekawszych gal w historii federacji. Oprócz Linkiewicz i Wybrańczyk zawalczą na niej m.in. Dawid Malczyński czy Don Kasjo.

ZOBACZ KONIECZNIE: Fame MMA 10 - WALKI. Karta walk, zawodnicy. Kto walczy?