Zamknij

Fame MMA 3: Godlewska i Linkiewicz zarobiły krocie za 47-sekundową walkę

Krzysztof Sobczak
02.04.2019 13:00
Linkiewicz vs Godlewska
fot. YouTube/screen

Linkiewicz vs Godlewska na Fame MMA 3 - wiemy, ile zarobiły patocelebrytki za 47-sekundową "patowalkę". O kwotach, jakie miały otrzymać obie zawodniczki, poinformował serwis "Pudelek".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Starcie Marta Linkiewicz vs Monika "Esmeralda" Godlewska początkowo było medialną walką na niecenzuralne, obraźliwe słowa i przepychanki, potem na obrzydliwe gesty, aż wreszcie na "głaskanie" pięściami w klatce, bo trudno to nazwać walką MMA. Wygrała ta pierwsza, a cały pojedynek trwał 47 sekund.

Transmisja z gali Fame MMA 3 była dostępna tylko w internecie w systemie PPV, a mimo to na oglądanie tego "widowiska" zdecydowała się spora rzesza kibiców. Wiadomo też, ile Linkiewicz i Godlewska zarobiły za tę patowalkę.

Linkiewicz vs Godlewska - ile zarobiły?

- Zanotowaliśmy rekordowo wysoką oglądalność gali w systemie pay per view. Linkiewicz i Godlewska dostały podobne stawki. Była to kwota z przedziału 50-100 tysięcy złotych - cytuje "Pudelek", powołując się na nieznane źródło. Dodaje, że zawodniczki miały z góry ustaloną stawkę, co oznacza, że wynik nie wpłynął na podział zysku.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy gala FAME MMA 4? - wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu

RadioZET.pl/pudelek.pl