Fame MMA 6: Kiedy i o której GODZINIE walka Linkiewicz - Zusje?

28.03.2020 21:55
Linkiewicz - Zusje GODZINA

Linkiewicz - Zusje GODZINA. Ta walka Fame MMA 6 będzie ostatnim pojedynkiem sobotniej gali. Linkiewicz - Zusje GODZINA walki. Linkiewicz - Zusje: KIEDY i O KTÓREJ godzinie Linkiewicz - Zusje? Sprawdź - GODZINA walki Fame MMA Linkiewicz - Zusje. Kto będzie górą w walce wieczoru? Czy Zusje poradzi sobie w debiucie? Fame MMA 6 i walka Linkiewicz - Zusje na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wyniki Fame MMA 6 online w sobotę od godz. 20.00.

Walka Linkiewicz - Zusje niesie ze sobą dodatkowy podtekst. Obie zawodniczki nie pałają do siebie sympatią, czego dały upust w trailerze. - Wychodzę do oktagonu już trzeci raz i się nie boję. Jestem żądna krwi, twojej krwi - mówiła przed walką Linkiewicz. Odpowiedź jej rywalki była wymowna. - Lepiej dać w ryj, niż dać d**y - powiedziała Zusje.

Fame MMA 6: Gdzie obejrzeć walki? Transmisja PPV i live stream online

Faworytką walki Linkiewicz - Zusje będzie ta pierwsze. Marta góruje nad swoją rywalką przede wszystkim doświadczeniem. Jak sama podkreśliła, będzie to jej trzecia walka w Fame MMA. Na koncie ma jedno zwycięstwo (w starciu z Esmeraldą Godlewską) i jedną porażkę (w walce z Lil Masti). Dla Zusje będzie to debiut w Fame MMA.

GODZINA walki Linkiewicz - Zusje na Fame MMA 6

I o ile Linkiewicz dała się już poznać fanom federacji, tak Zusje pozostaje małą niewiadomą. Przybliżając jej postać nie sposób nie wspomnieć o jej dawnym "wcieleniu". Zusje wcześniej znana była jako Luxuria Astaroth, zasłynęła dzięki występom w teledyskach Donatana. Tak naprawdę nazywa się Kamila Smogulecka.

Pojedynek Linkiewicz - Zusje będzie walką wieczoru Fame MMA 6. Karta walk to ponadto starcie Najman - Bestia czy Wojciech Gola - Rafonix.

Fame MMA 6: Linkiewicz - Zusje GODZINA. O której godzinie?

Walka Linkiewicz - Zusje. Godzina nie została oficjalnie potwierdzona, ale skoro jest to ostatni pojedynek wieczoru, to zapewne rozpocznie się około godz. 22.30 - 23.00.

Fame MMA 6 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja z gali w sobotę, 28 marca, od godz. 20.00.

Transmisja Fame MMA 6 będzie dostępna tylko w PPV - stream online na FameMMA.tv.

RadioZET.pl/AN