Fame MMA 6. Walka Linkiewicz - Zusje NA ŻYWO: Kto zwycięży?

28.03.2020 17:54
Linkiewicz - Zusje NA ŻYWO

Linkiewicz - Zusje NA ŻYWO LIVE. Linkiewicz - Zusje ONLINE i w INTERNECIE. Linkiewicz - Zusje - to starcie będzie walką wieczoru gali Fame MMA 6. Kto będzie górą? Walka Linkiewicz - Zusje na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja live z Fame MMA 6 w sobotę od godz. 20.00. Śledź wszystkie pojedynki gali Fame MMA 6 online. Transmisja i stream będą dostępne tylko w PPV.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Linkiewicz vs Zusje STREAM. Walka Fame MMA 6 ONLINE

Walka Linkiewicz - Zusje to coś, na co od dawna czekają fani Fame MMA. Starcie kobiet wybrano zostało jako pojedynek wieczoru. Poprzedzą go walki Wojciech Gola - Rafonix i Najman - Bestia. Faworytką pojedynku Linkiewicz - Zusje będzie ta pierwsza. Nad swoją rywalką góruje doświadczeniem, choć niewielkim. Podczas gdy dla Zusje walka na Fame MMA 6 będzie debiutem, Linkiewicz ma na koncie już dwa starcia. Najpierw pokonała Esmeraldę Godlewską, później musiała uznać wyższość Lil Masti.

Linkiewicz dała się poznać kibicom Fame MMA i nie tylko jako osoba głośna i wulgarna. Szacunek zaskarbiła sobie jednak podejściem do treningów, dzięki którym zrzuciła mnóstwo zbędnych kilogramów. Jak sama wielokrotnie mówiła, MMA zmieniło jej życie. Dzięki długim przygotowaniom, wierzy, że do oktagonu wejdzie po zwycięstwo.

WALKI Fame MMA 6 - KARTA WALK

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zusje" Smogulecka
  • Marcin Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Wojciech Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki

PEŁNA KARTA WALK GALI FAME MMA 6

Zusje dla niektórych może być postacią anonimową. Większość osób może natomiast kojarzyć ją z "poprzedniego wcielenia". Kamila Smogulecka, bo tak naprawdę się nazywa, sławę zyskała dzięki występom w teledyskach Donatana. Promowała się jako Luxuria Astaroth.

Walka Linkiewicz - Zusje na żywo na sport.radiozet.pl. Transmisja Fame MMA 6 i stream tylko w PPV. Fame MMA 6 live na naszym portalu w sobotę od godz. 20.00.

Fame MMA 6: Gdzie obejrzeć walki? Transmisja PPV i live stream online

Transmisja Fame MMA 6 będzie dostępna tylko w PPV - stream online na FameMMA.tv.

RadioZET.pl/AN