Zamknij

Linkiewicz - Kamiszka: Kiedy walka? O której godzinie? [GODZINA, DATA]

15.05.2021 18:46
Marta Linkiewicz
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Linkiewicz - Kamiszka: GODZINA i DATA walki. Kiedy Marta "Linkimaster" Linkiewicz powalczy z Kamilą "Kamiszką" Wybrańczyk. O której godzinie walka Linkiewicz - Kamiszka na Fame MMA 10?

Marta „Linkimaster” Linkiewicz powalczy z Kamilą „Kamiszką” Wybrańczyk podczas gali Fame MMA 10. Pojedynek już został okrzyknięty hitem żeńskich freak-fightów. Na to starcie kibice czekali od dawna. Od siódmej edycji Fame MMA mówiono o tej parze, a zaczęło się od momentu, kiedy Kamila Wybrańczyk weszła do oktagonu i rzuciła wyzwanie Marcie Linkiewicz.

Narzeczona Artura Szpilki specjalizuje się w brazylijskim jiu-jitsu i od wielu lat trenuje sporty walki. Kamiszka miała okazję do pokazania swoich umiejętności podczas Fame MMA 9, kiedy stanęła do pojedynku z Kamilą „Zusje” Smogulecką i wygrała w drugiej rundzie przez poddanie.

Fame MMA 10: Transmisja. Jak oglądać walki w PPV? NOWA metoda

Stawką walki Linkiewicz – Kamiszka będzie mistrzowski pas federacji Fame MMA. Dla „Linkimaster” będzie to piąta walka w oktagonie. Do tej pory wygrała trzy walki: z Moniką Godlewską, Zusje i Martą „Martirenti” Rentel i przegrała jedną z Anielą „Lil Masti” Bogusz.

Fame MMA 10 - WALKI. Karta walk, zawodnicy. Kto walczy?

Linkiewicz - Kamiszka: Kiedy walka? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

„Linkimaster” przeszła sporą metamorfozę. Od 2019 roku zaczęła zmieniać swój styl życia i rozpoczęła indywidualne treningi pod okiem profesjonalistów.

Linkiewicz – Kamiszka na żywo odbędzie się w sobotę, 15 maja na gali Fame MMA 10 w Łodzi. Początek walki zaplanowano około godziny 23:00. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl