Zamknij

Lexy Chaplin vs Natsu: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru HIGH League?

19.07.2021 17:25
HIGH League: walka Lexy vs Natsu
fot. High League/mat. pras.

Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk DATA, GODZINA: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru HIGH League? Gdzie odbędzie się walka Lexy Chaplin vs Natsu? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie walka Lexy vs Natsu na pierwszej gali Malika Montany!

  1. Lexy vs Natsu DATA, GODZINA: Kiedy i o której walka wieczoru HIGH League?
  2. Lexy vs Natsu na żywo: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru HIGH League? Relacja live i wyniki online gali

Walka Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk będzie pojedynkiem wieczoru na pierwszej gali HIGH League organizowanej przez Malika Montanę. Obie panie, jedne z najsłynniejszych, o ile nie najsłynniejsze polskie influencerki, zadebiutują w formule MMA.

Nowe zawodniczki HIGH League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje przodujących kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej.

Lexy vs Natsu DATA, GODZINA: Kiedy i o której walka wieczoru HIGH League?

Wystąpiły w projekcie "Team X", a ich filmy cieszyły się ogromną popularnością. Dało im to wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych (obie mają m.in. ponad milion obserwujących na Instagramie).

Udział w "Team X" zaczął Lexy i "Natsu" nie tylko łączyć, ale jeszcze bardziej dzielić. Między wojowniczkami pojawiły się problemy i niewyjaśnione tajemnice, które postanowiły rozstrzygnąć pięściami w oktagonie.

Lexy vs Natsu na żywo: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru HIGH League? Relacja live i wyniki online gali

Walka wieczoru Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk na gali HIGH League odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia, o nieznanej jeszcze godzinie, na Ergo Arenie w Gdańsku. Relacja live i wynik online walki Lexy vs Natsu na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl