Zamknij

Lexy Chaplin vs Natsu: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru HIGH League?

27.08.2021 08:00
HIGH League: walka Lexy vs Natsu
fot. High League/mat. pras.

Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk DATA, GODZINA: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru HIGH League? Gdzie odbędzie się walka Lexy Chaplin vs Natsu? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie walka Lexy vs Natsu na pierwszej gali Malika Montany!

Walka Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk będzie pojedynkiem wieczoru na pierwszej gali HIGH League organizowanej przez Malika Montanę. Obie panie, jedne z najsłynniejszych, o ile nie najsłynniejsze polskie influencerki, zadebiutują w formule MMA.

Nowe zawodniczki HIGH League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje przodujących kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej.

Lexy vs Natsu DATA, GODZINA: Kiedy i o której walka wieczoru HIGH League?

Wystąpiły w projekcie "Team X", a ich filmy cieszyły się ogromną popularnością. Dało im to wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych (obie mają m.in. ponad milion obserwujących na Instagramie).

Udział w "Team X" zaczął Lexy i "Natsu" nie tylko łączyć, ale jeszcze bardziej dzielić. Między wojowniczkami pojawiły się problemy i niewyjaśnione tajemnice, które postanowiły rozstrzygnąć pięściami w oktagonie.

Lexy vs Natsu na żywo: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru HIGH League? Relacja live i wyniki online gali

Walka wieczoru Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk na gali HIGH League odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia, o nieznanej jeszcze godzinie, na Ergo Arenie w Gdańsku. Relacja live i wynik online walki Lexy vs Natsu na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl