Zamknij

Piękna Polka podbiła serca kibiców. W takim stroju wyszła na ważenie

29.10.2022 15:59

Laura Grzyb w sobotę zmierzy się Hiszpanką Marian Herrerią na gali Knockout Boxing Night w Zakopanem. Polka zdążyła już oczarować kibiców swoim nietypowym strojem, w jakim pojawiła się na ceremonii ważenia.

Laura Grzyb
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Laura Grzyb stoczy już trzecią walkę w tym roku. Obie panie nie zaznały jeszcze goryczy porażki - Polka może się poszczycić bilansem 7-0, w tym trzema nokautami, a Hiszpanka ma za sobą trzy triumfy. W sobotę w Zakopanem jedna z nich najpewniej straci miano niepokonanej.

- Fajnie, że jest niepokonana. Lubię zabierać rywalkom zera z rekordów. Mam nadzieję, że stanie się to moją tradycją - mówiła zawodniczka z Jastrzębia-Zdroju w rozmowie z Tomaszem Dębkiem z "Faktu". Dodała, że w przyszłym sezonie chce stoczyć pojedynek o pas IBF z Australijką Cherneką Johnson. Na razie myśli jednak tylko o Hiszpance.

Laura Grzyb w góralskim stroju [ZDJĘCIE]

Panie mają już za sobą pierwsze spotkanie face to face oraz ważenie. Podczas ceremonii utalentowana Polka zrobiła furorę, prezentując się w góralskim skąpym stroju. "Dotarliśmy do tego dnia. Dzisiaj iście charakterna gala" - napisała na Instagramie.

W walce wieczoru gali Knockout Boxing Night w Zakopanem Mateusz Masternak skrzyżuje rękawice z Jasonem Whateley'em. Wydarzenie będzie można oglądać w TVP Sport od godz. 20:05.

loader

RadioZET.pl/fakt.pl