Zamknij

Laluna vs Wiki GODZINA: Kiedy początek walki Fame MMA 14?

14.05.2022 19:08
Laluna vs Wiki GODZINA
fot. Instagram/famemmatv

Laluna vs Wiki GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się walka gali Fame MMA 14. W starciu kobiet zmierza się Wiktoria "Wiki" Jaroniewska i Katarzyna "LalaLuna" Aleksander.

Katarzyna "LalaLuna" Aleksander przebojem weszła do federacji Fame MMA. Kontrowersyjna bohaterka programu "Królowe życia" wzbudza ogromne emocje wśród kibiców, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na to, co zaprezentuje w klatce. Jej rywalką pierwotnie miała być Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk, ale musiała wycofać się z powodu kontuzji. Jej miejsce zajęła Wiktoria "Wiki" Jaroniewska.

GODZINA walki LaLuna vs Wiki na Fame 14

Zgodnie z rozpiską karty walk Fame MMA 14 walka Laluny i Sheeyi miała odbyć się jako pierwsza. Nie otrzymaliśmy informacji, by zmiana przeciwniczki Aleksander miała na to wpływ. Tym samym pojedynek Laluna vs Wiki powinien otworzyć galę Fame MMA 14. Spodziewać się go powinniśmy zatem tuż po godzinie 20.00.

Walka Laluna vs Wiki i Fame MMA 14 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik live od godziny 20.00.

Oprócz starcia z udziałem Laluny na Fame 14 dojdzie do wielu innych ciekawie zapowiadających się pojedynków. Do klatki wejdą między innymi Sergiusz "Nitro" Górski, Piotr "Szeli" Szeliga czy Agata "Fagata" Fąk.

RadioZET.pl