Zamknij

Krzysztof Pajewski nie żyje. Były mistrz świata miał koronawirusa

Maciej Walasek
09.11.2020 08:21
Krzysztof Pajewski nie żyje
fot. Shutterstock

Krzysztof Pajewski nie żyje. Od dwóch tygodni trener kickboxingu i taekwondo chorował na COVID-19. O jego śmierci poinformował Polski Związek Kickboxingu.

Krzysztof Pajewski w 1988 roku zapisał się w historii sportów walki, zostając pierwszym polskim mistrzem świata w taekwondo. Był bardzo zaangażowany w organizację gal i walk. Sam założył klub Sportów Walki w Szczecinku. Był wychowawcą wielu zawodników, którzy sięgali po medale mistrzostw Polski, Europy i świata. Kilka dni temu, 3 listopada obchodził 57. urodziny. O jego śmierci poinformował Polski Związek Kickboxingu na Facebooku.

Dotarła do nas niezwykle smutna wiadomość - dziś w szpitalu zmarł nasz przyjaciel, trener KSW Szczecinek Krzysztof Pajewski. Trener przegrał walkę z koronawirusem. Krzysztof Pajewski od zawsze był związany z dwoma ukochanymi dyscyplinami sportu - taekwondo i kickboxingiem. Cześć jego pamięci [*] - czytamy.

Krzysztof Pajewski nie żyje. Był zarażony koronawirusem

Krzysztof Pajewski był zakażony koronawirusem. Od dwóch tygodni zmagał się z chorobą w szpitalu w Koszalinie.

Jeden z domowników ma COVID-19. Co robić, by się nie zarazić?

- Polski sport poniósł olbrzymią stratę. Znakomity zawodnik, trener i po prostu człowiek przegrał swoją ostatnią walkę. Krzysiu - będzie nam Ciebie brakowało. Wyrazy współczucia dla rodziny i podopiecznych, dla których był autorytetem i ojcem [*] – napisał wiceprezydent Koszalina, Przemysław Krzyżanowski, cytowany przez serwis szczecinek.com.

RadioZET.pl/