Krzysztof Włodarczyk wraca na ring [DATA, MIEJSCE walki]

Maciej Walasek
06.08.2019 10:39
Krzysztof Diablo Włodarczyk
fot. Piotr Korczak/REPORTER/EastNews

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk powraca na ring. Mateusz Borek poinformował o tym zdarzeniu na Twitterze. Jednocześnie dziennikarz Polsatu Sport podał konkretną datę i miejsce kolejnej walki pięściarza.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Krzysztof Włodarczyk w ostatnim czasie borykał się z urazami, jakie dopadły go przed pojedynkiem z Alexandru Jurem na marcowej gali w Łomży. Na szczęście „Diablo” wyleczył kontuzje i jest gotowy na walki. Mateusz Borek przekazał informacje na Twitterze, że pięściarz powróci na ring 30 listopada.

- Diablo Włodarczyk wróci na ring w Zakopanem 30 listopada – napisał komentator Polsatu Sport.

Jeszcze w maju 37-latek w wywiadzie dla serwisu bokser.org podkreślał, że po operacji lewej ręki czeka go dwumiesięczna rehabilitacja. Oprócz tego „Diablo” narzekał na problemy z kolanem. Jednak mimo pesymistycznych wieści, widać, że pięściarz złe chwile ma już za sobą i wkrótce znów zobaczymy go w ringu.

Problemy Krzysztofa Diablo Włodarczyka. Pięściarz może trafić za kratki

Krzysztof Włodarczyk ostatni raz walczył właśnie z Alexandru Jurą, ale już wtedy borykał się z problemami zdrowotnymi. Teraz ma dużo czasu, żeby na spokojnie i bez kłopotów przygotować się do następnego pojedynku.