Zamknij

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wcześniej opuści więzienie. Znamy datę

02.02.2021 13:37
Krzysztof Włodarczyk
fot. Pawel Murzyn/East News

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wcześniej wyjdzie z więzienia – dowiedział się „Super Express”. Na początku roku pięściarz został skazany na pięć miesięcy pozbawienia wolności.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk na początku stycznia został skazany na pięć miesięcy więzienia za złamanie sądowego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi. Jak donosi „Super Express”.

- Została wpłacona część grzywny (około pięciu tysięcy złotych) i zgodnie z kodeksem kara została skrócona z pięciu miesięcy odsiadki do trzech miesięcy i 20 dni – podano.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk może wcześniej opuścić więzienie

Krzysztof Włodarczyk trafił do więzienia. Nowe fakty ws. pięściarza

To oznacza, że Włodarczyk wyjdzie na wolność 28 kwietnia. Informację potwierdził Andrzej Wasilewski. – Wszyscy czekamy na Krzyśka – przyznał promotor sportowca.

Być może pięściarz opuści więzienie jeszcze wcześniej. 18 lutego odbędzie się posiedzenie sądu penitencjarnego, po którym kara dla 39-latka może być wykonywana przez dozór elektroniczny.

- Wydaje nam się, że są ku temu przesłanki. Krzysiek jest wzorowym więźniem, zachowuje się bardzo dobrze – dodał Wasilewski.

RadioZET.pl