Zamknij

Brat Mariusza Pudzianowskiego w KSW? Możliwa walka z Popkiem

Krzysztof Sobczak
23.03.2019 17:57
Krystian Pudzianowski  może tracić do KSW
fot. Damian KLAMKA/East News

Krystian Pudzianowski, brat Mariusza Pudzianowskiego, może niedługo zadebiutować w KSW. Muzyk disco polo - według nieoficjalnych doniesień - miałby zmierzyć się z Popkiem.

Zagłosuj

Czy chciałbyś/-abyś zobaczyć Krystiana Pudzianowskiego w KSW?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

W sobotę 23 marca na gali KSW 47 w Łodzi Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Szymonem Kołeckim, mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów w Pekinie. Przed tym wydarzeniem był strongman przyznał, że niedługo w KSW możemy zobaczyć również jego brata, muzyka disco polo Krystiana. Mężczyzna miał już nawet otrzymać propozycję walki w Popkiem.

- Nie zdementuje tego. Jest coś na rzeczy. Krystian przychodzi na treningi i mi pomaga. Waży 110 kg i jest dosyć silny. Przydał się w moich przygotowania. Starczało mu siły na minutę czy półtorej na chwilę obecną. Pewnych etapów się jednak nie przeskoczyć. Trzeba zrobić trening, odpocząć i czekać aż to przyjdzie. Wiem to po sobie. Automatyzmów nabywa się przez lata - powiedział "Pudzian".

Krystian Pudzianowski vs Popek w KSW?

Mariusz Pudzianowski walczy w KSW od 10 lat. Na swoim koncie ma m.in. zwycięstwo z Popkiem. Paweł Mikołajuw, który po porażce w Londynie zakończył sportową karierę, a potem zmienił zdanie, miałby więc okazję do skrzyżowania rękawic z młodszym z braci Pudzianowskich.

Gala KSW 47 na żywo na sport.radiozet.pl w sobotę od godz. 20.

RadioZET.pl/Polsat Sport/KS