Zamknij

Kruszwil górą w walce wieczoru, Don Kasjo lepszy od "Murana" na Prime MMA

20.02.2022 00:30

Za nami pierwsza w historii gala Prime Show MMA. W walce wieczoru Kamerzysta pokonał Lorda Kruszwila w zaledwie 11 sekund. Ponadto Don Kasjo okazał się lepszy od Mateusza Murańskiego, a Jaś Kapela wygrał z Ziemowitem Kossakowskim. Walka Soroko ze Stiflerem została odwołana.

Prime Show MMA
fot. mat. pras. Prime Show MMA
  • Gala Prime Show MMA w sobotę zadebiutowała w świecie polskich freakfightów
  • Zobaczyliśmy walki z udziałem takich zawodników jak Don Kasjo, Mateusz Murański czy Jaś Kapela
  • Kolejna gala Prime Show MMA odbędzie się 2 lipca

Prime Show MMA dostarczyła kibicom wiele emocji. Wszystko zaczęło się od wygranych pojedynków przez Zająca, Ambro, Kotelecką i Ztrolowanego. Później przyszedł czas na starcie dwóch na jednego. W nim Alan Kwieciński pokonał Lasika i Pazika.

Duża liczba fanów czekała na polityczne starcie Jasia Kapeli z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. W nim niespodziewanie wygrał ten pierwszy, który "ubił" rywala w parterze. Kossakowski doznał tak poważnych obrażeń, że karetka musiała zabrać go do szpitala.

Nie doczekali się natomiast ci, którzy chcieli zobaczyć walkę Adama Soroko z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. Jak poinformowali organizatorzy "walka nie doszło do skutku z powodów zdrowotnych, niezależnych od federacji".

CZYTAJ WIĘCEJ: Adam Soroko wypadł z karty walk Prime Show MMA. Boxdel ujawnia fakty

Sporo wrażeń mieliśmy za to podczas starcia bokserskiego, w którym Don Kasjo zmierzył się z Mateuszem Murańskim. "Muran" pokazał ogromny charakter, wytrzymując pełny dystans, mimo tego że trzykrotnie lądował na deskach. Kasjusz zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

W walce wieczoru Kamerzysta potrzebował zaledwie 11 sekund, by pokonać Lorda Kruszwila. Powalił go na deski mocnym ciosem, a potem "dokończył dzieła" w parterze.

Kolejna gala - Prime Show MMA 2 odbędzie się 2 lipca.

TAK RELACJONOWALIŚMY PRIME SHOW MMA:

RadioZET.pl