Zamknij

Fame MMA 5: Kruszwil vs Mini Majk. O KTÓREJ GODZINIE walka?

26.10.2019 20:54
Kruszwil - Mini Majk
fot. mat. pras. Fame MMA 5

Lord Kruszwil - Mini Majk na Fame MMA 5. O KTÓREJ GODZINIE odbędzie się walka Lorda Kruszwila? GODZINA walki Kruszwil vs Mini Majk. Sprawdź najważniejsze informacje na temat pojedynku Kruszwil vs Mini Majk - GODZINA, DATA. Walka Lorda Kruszwila i cała gala Fame MMA 5 na żywo na sport.radiozet.pl już w sobotę, 26 października. Lord Kruszwil vs Mini Majk GODZINA.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kruszwil vs Mini Majk to jedna z najbardziej kontrowersyjnych walk na Fame MMA, głównie ze względu na różnicę we wzroście obu zawodników. Mini Majk mierzy zaledwie 130 centymetrów, co mocno ogranicza jego pole manewru, jeśli chodzi o kopnięcia czy walkę w parterze. Mimo tego zapowiada, że nie boi się tego wyzwania i... przez niektórych stawiany jest w roli faworyta.

Fame MMA 5: Kruszwil - Mini Majk. O której godzinie?

Nie jest tajemnicą, że do walki Kruszwil - Mini Majk sumiennie przygotowywał się właśnie ten drugi, co można było zaobserwować w jego mediach społecznościowych. Co innego Kruszwil, który zdaje się nieco lekceważyć rywala. Ponadto Lord na kilka dni przed walką wrzucił do sieci filmik, w którym oznajmia, że rezygnuje z walki. I choć nikt oficjalnie tej informacji nie zdementował, wszyscy przekonani są, że to tylko chwyt marketingowy, mający na celu zwiększenie zainteresowania pojedynkiem Mini Majk vs Kruszwil.

W trakcie walki Kruszwil - Mini Majk na Fame MMA 5 miała być przeprowadzona akcja charytatywna. Tym bardziej należy spodziewać się, że obaj wyjdą do klatki.

Fame MMA 5 zapowiada się jako najciekawsza z dotychczasowych gal. Oprócz walki Kruszwil - Mini Majk dojdzie m.in. do takich starć jak Najman vs Bonus czy Malczyński vs AdBuster.

Kruszwil - Mini Majk. GODZINA walki Fame MMA 5

Walka Kruszwil - Mini Majk zaplanowana jest w karcie walk Fame MMA 5 jako trzecia od końca. To oznacza, że rozpocznie się około godz. 21.45-22.00. Godzina walki Kruszwil - Mini Majk może się oczywiście zmienić - zależnie od tego, ile potrwają wcześniejsze pojedynki. Te zapowiadają się najbardziej ekscytująco spośród wszystkich dotychczasowych gal.

Fame MMA 5 - KARTA WALK. Kruszwil, Najman, Bonus... Kto wejdzie do klatki?

O której godzinie walka Kruszwila na Fame MMA 5?

Kruszwil vs Mini Majk

  • data: 26 października
  • godzina: ok. 21.45 - 22.00
  • gdzie: Ergo Arena w Gdańsku

Kruszwil - Mini Majk na żywo i gala Fame MMA 5 online na sport.radiozet.pl. Początek relacji w sobotę, 26 października, od godz. 20.00.