Zamknij

Kownacki - Helenius 2 TRANSMISJA: Gdzie obejrzeć walkę w TV i online?

09.10.2021 23:02
Kownacki - Helenius TRANSMISJA
fot. AP/Associated Press/East News

Kownacki - Helenius TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć rewanżowe starcie Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem. Transmisja będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Na tej samej gali zawalczą Deontay Wilder - Tyson Fury.

  1. Kownacki - Helenius 2: kiedy? O której godzinie walka?
  2. Kownacki - Helenius 2: transmisja. Walka w TV i online

Kariera Adama Kownackiego nabierała rozpędu aż do pierwszej walki z Heleniusem. Starcie z Finem było 21. w jego karierze. Do tego czasu Polak miał na koncie same zwycięstwa, w tym z Arturem Szpilką, Charlsem Martinem czy Chrisem Arreolą. Wydawało się, że być może dostanie walkę o pas, tymczasem zastopował go właśnie Helenius.

Kownacki - Helenius 2: kiedy? O której godzinie walka?

Teraz "Baby Face" staje przed szansą rewanżu.

- Pierwszą walkę wygrywałem, ale byłem naiwny. Za bardzo się napaliłem i zbyt szybko chciałem go znokautować. Wydawało mi się, że jestem bliski zwycięstwa, ale rywal dobrze mnie trafił. Jeżeli wygram w dobrym stylu, to otworzą się dla mnie drzwi do wielkiego boksu. Teraz będę bardziej cierpliwy - mówi polski pięściarz, cytowany przez polsatsport.pl.

Przypomnijmy, że walka Kownacki - Helenius miała miejsce w marcu 2020 roku. Tym samym Polak wraca na ringu po ponad rocznej przerwie.

Kownacki - Helenius 2: transmisja. Walka w TV i online

Walka Kownacki - Helenius 2 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (9-10 października) około 1.00 czasu polskiego. Transmisja gali w Las Vegas będzie dostępna za darmo na kanale TVP Sport.