Zamknij

Konferencja Fame MMA 10: DATA, GODZINA. Kiedy i o której godzinie?

09.05.2021 16:57
konferencja Fame MMA 10
fot. Instagram/Fame MMA TV

Konferencja Fame MMA 10 poprzedzi galę, która odbędzie się już w sobotę, 15 maja. Sprawdź, kiedy i o której godzinie obejrzeć drugą konferencję Fame MMA 10. Transmisja będzie dostępna za darmo stream online w internecie.

  • Druga konferencja Fame MMA 10 odbędzie się w niedzielę, 9 maja, o godzinie 18.00
  • Transmisja konferencji przed Fame MMA 10 będzie dostępna na kanale YouTube Fame MMA
  • Relacja i walki gali Fame MMA 10 na żywo na sport.radiozet.pl w sobotę, 15 maja, od godziny 20.00

Fame MMA 10 wzbudza ogromne emocje wśród kibiców. Podobnie jest w przypadku konferencji. Potyczki słowne uczestników w niektórych przypadkach na długo pozostają w pamięci kibiców. Królem konferencji prasowych Fame MMA jest nie kto inny jak Don Kasjo. Wielokrotnie już toczył boje na słowa z takimi zawodnikami jak Marcin Najman czy Paweł Tyburski. Z tym drugim kłócił się nawet, choć nie był jego rywalem.

Tym razem Kasjo również będzie obecny na konferencji. A to dlatego, że w walce wieczoru gali Fame MMA 10 zmierzy się z byłą gwiazdą KSW, Normanem Parkiem. Stawką tego pojedynku będą nie tylko pieniądze, ale też - pierwszy raz w historii federacji - sztabka złota. Karta walk Fame MMA 10 to także pojedynki z udziałem takich zawodników jak Dawid Malczyński, Marta Linkiewicz, Arkadiusz Tańcula czy Kamila Wybrańczyk.

Druga konferencja Fame MMA 10 - KIEDY, DATA, GODZINA

Najbliższa konferencja przed galą Fame MMA 10 będzie już drugą poprzedzającą to wydarzenie. Konferencja Fame MMA 10 odbędzie się w niedzielę, 9 maja, o godzinie 18.00. Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube Fame MMA.

Gala Fame MMA 10 jest natomiast zaplanowana na sobotę, 15 maja. Relacja i walki na żywo na sport.radiozet.pl od godziny 20.00.