Zamknij

Kołecki vs Zawada GODZINA. O której godzinie walka KSW 58?

28.01.2021 08:30
Kołecki - Zawada: godzina
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Kołecki - Zawada GODZINA: W co-main evencie gali KSW 58 Szymon Kołecki zmierzy się z Martinem Zawadą. Sprawdź, o której godzinie odbędzie się walka Kołecki vs Zawada. KSW 58 na żywo na sport.radiozet.pl już dziś od godz. 20.00. Walki live na naszym portalu.

  • KSW 58 stanie pod znakiem walki Kołecki - Zawada
  • Walka Kołecki vs Zawada powinna rozpocząć się około godz. 22.15-22.30
  • Gala KSW 58 już w sobotę, 30 stycznia, o godz. 20.00

Szymon Kołecki to bez wątpienia największa gwiazda nadchodzącej gali. W swoim 10. pojedynku w formule MMA w karierze zmierzy się z niezwykle doświadczonym Martinem Zawadą, dla którego będzie to już 46. walka. Do tej pory mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów poniósł tylko jedną porażkę. W starciu z Zawadą nie zanosi się na to, by mógł zaliczyć kolejną. Kołecki jest wyraźnym faworytem tego pojedynku.

Walka Kołecki - Zawada będzie co-main eventem gali KSW 58. To oznacza, że obaj panowie wejdą do klatki przedostatni, tuż przed walką wieczoru, w której dojdzie do starcia Salahdine Parnasse - Daniel Torres.

KSW 58: O której godzinie walka Kołecki - Zawada?

Karta walk KSW 58 to łącznie osiem pojedynków. Kołecki i Zawada wystąpią więc w siódmej walce. O której godzinie odbędzie się walka Kołecki - Zawada? Zawodnicy powinni odbyć swój pojedynek około godz. 22.15 - 22.30.

KSW 58 na żywo i walka Kołecki - Zawada na sport.radiozet.pl. Relacja i wszystkie walki live w sobotę od godz. 20.00.

ZOBACZ KONIECZNIE: KSW 58: Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć walki w TV i online w internecie?