Zamknij

Kołecki vs Szostak: Zobacz trailer walki wieczoru gali KSW 62

30.06.2021 20:26
Kołecki vs Szostak: TRAILER
fot. YouTube/KSW

Kołecki vs Szostak WIDEO: Federacja KSW opublikowała trailer przed walką wieczoru gali KSW 62. W niej Szymon Kołecki zmierzy się z Akopem Szostakiem. Pojedynek i gala KSW 62 odbędzie się 17 lipca.

Szymon Kołecki wraca do klatki KSW. Jego rywalem, wbrew wcześniejszym spekulacjom, nie będzie jednak Łukasz "Juras" Jurkowski. Mistrz olimpijski z Pekinu 2008 skrzyżuje rękawice z teoretycznie dużo słabszym od siebie Akopem Szostakiem. W tym starciu poziom sportowy schodzi jednak na drugi plan. Obaj panowie chcą rozwiązać konflikt osobisty.

- Lepiej się bić z kimś, za kim nie przepadasz. To zawsze jest przyjemniejsze i lepiej się trenuje. Jest większa motywacja - mówi przed walką Szostak.

- Nawet jeśli Akop jest celebrytą, to w mojej opinii jest najlepszym fighterem MMA wśród wszystkich celebrytów w tym kraju - zapowiada walkę jeden z właścicieli federacji, Maciej Kawulski.

Szostak - Kołecki WIDEO: Trailer walki KSW 62

Szostak ma w dorobku osiem walk w formule MMA. Wygrał cztery. Bilans Kołeckiego to dziewięć wygranych w dziesięciu pojedynkach. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów ma na rozkładzie takich zawodników jak Mariusz Pudzianowski, Damian Janikowski czy Martin Zawada.

Walka Szostak vs Kołecki i gala KSW 62 odbędą się 17 lipca.