Zamknij

Kołecki - Szostak: GODZINA. Kiedy walka na KSW 62? O której?

17.07.2021 12:49
KSW 62, Kołecki - Szostak GODZINA
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Kołecki - Szostak GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka wieczoru gali KSW 62. W niej Szymon Kołecki zmierzy się z Akopem Szostakiem. DATA walki i całej gali została oficjalnie potwierdzona. Relacja i wynik KSW 62 na żywo na sport.radiozet.pl.

Szymon Kołecki stanie do swojej jedenastej walki w formule MMA. Do tej pory mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów odniósł dziewięć zwycięstw i poniósł tylko jedną porażką. Ostatnio wygrał z wysoko notowanymi zawodnikami, takimi jak Mariusz Pudzianowski i Martin Zawada. Gdy wydawało się, że niebawem dostanie szansę walki o pas, podjął się starcia z teoretycznie dużo słabszym Akopem Szostakiem.

KSW 62: Kołecki - Szostak GODZINA, DATA. Kiedy walka?

Kibice nie mają wątpliwości, że faworytem starcia Kołecki - Szostak będzie ten pierwszy. - To będzie niespodzianka albo egzekucja - zapowiadał w wywiadach mistrz olimpijski z Pekinu. Kołecki jest przekonany, że jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, bez problemu poradzi sobie z Szostakiem.

KSW 62: Transmisja TV i PPV. Jak oglądać? Gdzie kupić dostęp? Jaka cena?

Obaj panowie nie ukrywają, że za sobą nie przepadają. To właśnie powody osobiste, a nie sportowe, były dla Kołeckiego motywacją do podjęcia walki.

O której godzinie walka Szostak - Kołecki? DATA, GODZINA

Starcie Kołecki - Szostak będzie walką wieczoru gali KSW 62. To oznacza, że panowie wejdą do klatki jako ostatni. Można spodziewać się, że ich walka rozpocznie się około godziny 23.00.

KSW 62 - KARTA WALK. Kto walczy na najbliższej gali KSW?

Galę KSW 62 zaplanowano na sobotę, 17 lipca. Oprócz Kołeckiego i Szostaka wystąpią m.in. Artur Sowiński, Sebastian Rajewski, Paweł Polityło, Bruno Santos, Tomasz Sarara czy Andrzej Grzebyk.