Kiedy KSW 46? Kiedy i gdzie się odbędzie? [KARTA WALK, walka główna]

Weronika Domoradzka
10.10.2018 17:28
Kiedy KSW 46? Kiedy i gdzie się odbędzie? [KARTA WALK, walka główna]

Kiedy KSW 46? Gdzie odbędzie się ta Gala i kto na niej będzie walczył? Oto to pierwsze informacje o KSW 46: karta walk, walka główna i inne informacje.

KSW 46: Kiedy i gdzie się odbędzie?

Już wiemy, że po raz pierwszy miejscem gali konfrontacji sztuk walki będą Gliwice. Kto zawalczy podczas walki wieczoru na KSW 46? Tego jeszcze nie wiemy zawodników i pełną kartę walk gali 46. poznamy podczas transmisji z gali KSW 45 w Londynie.

KSW 46 będzie jednocześnie ostatnią galą 2018 roku i odbędzie się 1 grudnia na Arenie Gliwice.

KSW 46: BILETY - kiedy sprzedaż?

Bilety na KSW 46 w Gliwicach będą do kupienia już od 6 października 2018 roku tradycyjnie w serwisach takich jak eBilet.pl.

» KSW 46 - bilety: gdzie kupić wejściówki na galę i ile kosztują?

Karta walk KSW 46. Kim będą zawodnicy gali?

Jak dotąd włodarze KSW nie zdradzili żadnych informacji na temat tego, kto może pojawić się na gliwickiej gali. Fani konfrontacji mają jednak swoje typy. Na gali w Londynie 6.10. podczas głównej walki zobaczymy Karola Bedorfa. Będzie to jego walka o tytuł, można się więc spodziewać, że to nie on stoczy główną walkę ostatniej gali tego roku. W karcie walk 45 gali brakuje za to Mariusza Pudzianowskiego - czyżby to on zmierzyć się w głównej walce KSW 46 w Gliwicach? Przekonamy się już niebawem.

RadioZET.pl/SA