Zamknij

KSW41: Wykupili PPV, ale nie mogli obejrzeć gali. Kibice oburzeni

Maciej Walasek
24.12.2017 13:39
KSW41: Wykupili PPV, ale nie mogli obejrzeć gali. Kibice oburzeni

Po raz kolejny gala KSW była dostępna wyłącznie w systemie pay-per-view. Wielu fanów wykupiło dostęp, ale narzekali na jakość transmisji. Federacja odpowiedziała kibicom na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Fani są wściekli za jakość transmisji pay-per-view. Taka sytuacja nie zdarza się po raz pierwszy. Wcześniej kilkukrotnie kibice mieli zastrzeżenia, co do usług oferowanych na platformach KSWTV i ipla.tv. Wielu z nich zwracało na to uwagę w sobotę na profilu federacji pisząc, że przekaz zacina się i nie da się oglądać walk.

Zobacz także

"Fajnie ze mozna zobaczyc 10 sekund walki bo wykupilem transmisje i nie dziala nic a nic. To samo ma pelno moich znajomych... takze na sprzet nie zwalajcie.. " – napisał jeden z użytkowników na oficjalnym profilu federacji.

Zagłosuj

Czy zamówisz usługę PPV na kolejną galę KSW?

Liczba głosów:

"Wykupiłem na KSWTV i nie odbiera , wysłałem już dwa pytania do Was i nic nawet nie próbujecie rozwiązać problemu także moja cierpliwość już się skończyła i teraz to już tylko zwrot pieniędzy", "Brawo ksw nie da się w ogóle oglądać" – pisał inny wściekły kibic.

Na oficjalnym profilu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Federacja odpowiedziała fanom na Facebooku, ale wszyscy spodziewali się innej reakcji.

ksw

Z kolei serwis ipla podał adres mailowy, dzięki któremu fani mogli kontaktować się w sprawie transmisji i zwrotu płatności.

RadioZET.pl/mw